بازپرس ویژه جرائم فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی به همراه مدیران عامل 2 شرکت هواپیمایی به دادسرای شعبه ویژه جرائم فرودگاه هاشمی نژاد مشهد احضار شد.
کد خبر: ۳۸۹۹۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶ 06 March 2017
به گزارش تابناک رضوی، به نقل از ایرنا ، بازپرس محمد حسن اصولی صفار افزود: مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی برای ارائه توضیحات در خصوص سردرگمی مسافران دربارندگی های اخیر در فرودگاه مشهد و حبس غیرقانونی برخی از آنان در هواپیماهای متوقف متعلق به شرکتهای ماهان ، آتا و معراج احضار شده است.
وی با بیان اینکه احضاریه برای این افراد صادر شده و باید ظرف پنج روز آینده در دادسرا حضور یابند ، اظهار کرد: همچنین مدیران عامل شرکتهای هواپیمایی آتا و معراج و خلبانان پرواز شماره 5226 شرکت آتا و 5801 شرکت معراج نیز برای ارائه توضیحات در این خصوص و حبس چهارساعته مسافران داخل هواپیما به این شعبه احضار شدند.
وی با اشاره به وجود تعدادی شاکی خصوصی در پرونده فرودگاه هاشمی نژاد مشهد ادامه داد : تحقیقات برای روشن شدن تخلفات ادامه دارد.
روز جمعه 29 بهمن ماه سال جاری با وجود بارش برف سنگین تا ساعت 20 تمام پروازهای فرودگاه مشهد انجام شد ولی با تشدید بارش برف، پروازها تا ساعت 9 صبح شنبه 30 بهمن متوقف شد و پرواز ماهان به مقصد تهران از پروازهایی بود که مسافران را مدت هفت ساعت داخل هواچیما حبس و اجازه پیاده شدن را به آنان نداده بود. 
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه پرتردد کشور پس از فرودگاه مهرآباد تهران است که به طور متوسط در شرایط عادی روزانه 180 پرواز از آن انجام می شود. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار