الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت» خبر توقف تولید این سریال را تکذیب کرد و گفت : همه‌چیز طبق روال پیش می‌رود و فیلمبرداری به زودی آغاز خواهد شد
کد خبر: ۴۰۹۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴ 17 April 2017
به گزارش تابناک رضوی، به نقل از خبرگزاری صبا ،برخی منابع خبری از توقف پیش‌تولید «پایتخت 5» خبر دادند، اما الهام غفوری تهیه‌کننده این مجموعه در این‌باره می‌گوید: «این خبر را تکذیب می‌کنم. نمی‌دانم چرا چنین خبری منتشر شده است. تیم ما در حال انجام کارها بر طبق برنامه است و همه چیز در دفتر ما روی روال است. پیش‌تولید این مجموعه نیز متوقف نشده و در حال آماده کردن آن برای پخش در رمضان 96 هستیم.»
غفوری با تاکید براین‌که متوقف شدن سریال به دلیل کمبود وقت صحت ندارد ،ادامه می‌دهد:‌ «ما همیشه با چنین شرایطی روبرو بوده‌ایم و قرار نیست این مجموعه به چنین دلیلی متوقف شود.»
این تهیه‌کننده درباره زمان کلید خوردن «پایتخت 5» نیز می‌گوید: «به زودی مجموعه را کلید خواهیم زد و در روزهای آینده در این‌باره اطلاع‌رسانی می‌کنیم.»
به گفته او تیم ثابت بازیگران این مجموعه در سری پنجم آن نیز حضور دارند و هنوز بازیگر جدیدی به آن‌ها اضافه نشده است. بر اساس خبرهای قبلی قرار است بخش‌هایی از این مجموعه در کشورهای دیگر از جمله قبرس تصویربرداری شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار