بازپرس رسیدگی به جرائم فرودگاه شهید هاشمی نژاد:
شرکت‌های هواپیمایی خاطی در صورت عدم توجه به اجرای منشور حقوق مسافرین از خدمات فرودگاهی محروم می‌شوند.
کد خبر: ۴۰۹۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸ 17 April 2017
به گزارش تابناک رضوی، به نقل از خبرگزاری میزان، قاضی اصولی صفار به شرکت‌های هواپیمایی خاطی اخطار داد که در صورت عدم توجه به اجرای منشور حقوق مسافرین پروازهای داخلی و خارجی در صورت تاخیر بی مورد و بی دلیل و ناشی از سوء مدیریت، بنابر دستور قضایی از خدمات فرودگاهی محروم خواهند شد. 
روز گذشته مسافرین پرواز نجف به مشهد شرکت هواپیمایی زاگرس که با تاخیر 14 ساعته ای در فرودگاه نجف همراه بود پس از ورود به فرودگاه هاشمی نژاد از هواپیما خارج نشده و با این اقدام در نظم پروازهای فرودگاه هاشمی نژاد اخلال ایجاد می کنند.
قاضی اصولی صفار بازپرس رسیدگی به جرائم فرودگاه شهید هاشمی نژاد پس از وصول گزارش فوق، با مراجعه به هواپیما و دعوت مسافرین به آرامش،به این موضوع خاتمه می دهد و نهایتا مسئولان شرکت هواپیمایی زاگرس تعهد می دهند که خسارت مسافرین را پرداخت خواهند کرد.
وی به مسافرین توصیه کرد که در این مواقع با ماندن در هواپیما موجبات اخلال در نظم پروازها را فراهم نکنند و به شرکت های هواپیمایی خاطی اخطار داد که در صورت عدم توجه به اجرای منشور حقوق مسافرین پروازهای داخلی و خارجی در صورت تاخیر بی مورد و بی دلیل و ناشی از سوء مدیریت، بنابر دستور قضایی از خدمات فرودگاهی محروم خواهند شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار