۱۴ پرواز روز جمعه فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به دلیل کمبود مسافر لغو شد.
کد خبر: ۴۳۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴ 03 June 2017
به گزارش تابناک رضوی به نقل از مهر، مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۱۴ پرواز امروز فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافران باطل شد که پروازها اکثرا به شهرهای توریستی بوده‌است. 

حسن جعفری با تاکید بر اینکه مسافر شاکی نداشتیم افزود: شرکت های هواپیمایی سه و یا چهار روز قبل باطلی پرواز را به دلیل کمبود مسافر به ما اعلام می‌کنند و بر همین اساس فروش بلیت نیز صورت نمی‌گیرد و اگر در بعضی شرایط فروش بلیت هم صورت گرفته باشد، به مسافر اعلام و بلیت جایگزین برای آن در نظر گرفته می‌شود. 

وی تصریح کرد: این پروازها معمولا چارتری هستند و تعداد مسافران در ماه رمضان کاهش می‌یابد که دلیل باطلی پرواز نیز همین است. 

جعفری گفت: همچنین دیروز پرواز رامسر به مشهد به دلیل دیر رسیدن هواپیما با پنج ساعت تاخیر روبرو شده که تاخیر آن ارتباطی به فرودگاه مشهد ندارد و تاخیر از شهر مبدا پرواز بود.

وی خاطرنشان کرد: پرواز مشهد به شیراز نیز  به دلیل نقص فنی با یک ساعت و ۴۵ دقیقه و پرواز مشهد اصفهان نیز ۵۵ دقیقه تاخیر داشته‌اند. 

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بیان کرد: در اکثر مواقع زمانی که قرار است پرواز با تاخیر انجام شود، قبل از آن به مسافران از طریق پیامک اعلام می‌شود اما افرادی که با واسطه بلیت تهیه می‌کنند ممکن است پیامک تاخیر پرواز به دست آن‌ها نرسد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار