سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد تائید کرد؛
سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از ساماندهی ناوگان باری درون شهری خبر داد.
کد خبر: ۴۴۳۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲ 18 June 2017
به گزارش تابناک رضوی، سید مهدی کمالی ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای مصوبه هیات محترم وزیران در خصوص تخصیص سوخت ناوگان دیزلی بر اساس پیماش، سامانه ثبت نام ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل بار درون شهری با هدف یکپارچه سازی و مدیریت نظام حمل و نقل بار درون شهری و به صورت متمرکز در کشور راه اندازی شده است.
سید مهدی کمالی افزود: بر این اساس مالکان ناوگان باری سنگین درون شهری در کشور برای دریافت سوخت تا اول تیرماه سال جاری مجاز به ثبت نام در این سامانه هستند.
وی یادآور شد: با اجرای این طرح قرار است طبق ضوابط قانونی تمام ناوگان گازوئیل سوز باری درون شهری در سطح کشور ساماندهی شوند تا سهیمه سوخت بر اساس پیمایش به آنها اختصاص یابد.
سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد اظهار کرد: در مرحله نخست، شناسایی ناوگان در دستور کار قرار گرفته است و مالکان ناوگان باری گازوئیل سوز که در درون شهرها بار جا به جا می‌کنند، با مراجعه به سایت utcms.ir باید اطلاعات خود را ثبت کنند.
 سید مهدی کمالی یادآور شد: صاحبان خودروهای باری باید هرچه زودتر برای ساماندهی اختصاص سوخت گازوئیلی خودروهای خود به سایت یاد شده مراجعه و ثبت نام کنند چرا که براساس مصوبه هیئت وزیران در صورت عدم ثبت نام ناوگان،‌ بصورت مرحله ای سهمیه ناوگانی که ثبت نام نکرده‌اند، کاهش می یابد.
سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه در پایان ضمن اشاره به این مسئله که در صورت داشتن پروانه فعالیت از یکی از شهرداری های کشور نیازی به ثبت نام در این سامانه نیست، خاطرنشان کرد: طبق ماده ۱۵ دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه، دارندگان ناوگان تنها باید از یکی از شهرداری های کشور برای ناوگان خود پروانه فعالیت دریافت نمایند و این پروانه در کل کشور دارای اعتبار بوده و نیازی به دریافت پروانه مجدد از سایر شهرداری ها نمی باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار