مردی بعد از انتقال این دختر به یک زیرزمین، برای جلوگیری از فرار وی با بستن یک قلاده به گردنش، او را در کنار یک سگ پیت بال نگهداری می کرد.
کد خبر: ۴۶۰۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳ 16 July 2017
به گزارش تابناک رضوی به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دختر 19 ساله آمریکایی که توسط یک مرد شیطان صفت در یک زیرزمین در شهر " میلواکی" زندانی و مورد آزار و اذیت  پیایی قرار گرفته بود ماجرای فرار خود را در دادگاه شرح داد. " بنجامین فرانکلین هوک " 24 ساله بعد از ربودن این دختر و انتقال وی به یک زیرزمین، او را در اختیار مردان متعددی قرار داده بود. وی برای جلوگیری از فرار  این دختر، یک قلاده سگ به گردن او بسته بود.

این دختر نوجوان به پلیس گفت که وی معمولا  در روز یک یا دو وعده غذا دریافت می کرد و مجبور بود  آن را نیز با یک سگ پیت بال که به همراه وی در زیرزمین نگهداری می شد تقسیم کند. وی در شرح ماجرای فرار خود نیز گفت زمانی که " بنجامین " بعد از دریافت یک ابلاغیه مجبور به حضور در دادگاه شد وی از این زیرزمین فرار کرد. " هوک " متهم به جرایم مختلفی از جمله قاچاق انسان است. دو قربانی این پرونده نیز دو دختر 20 و 15 ساله هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار