همسر شهید جاویدالاثر دهه ۶۰، شهید مرتضی قدیری برای همسر شهید جاویدالاثر دهه ۹۰، شهید محسن حججی نامه‌ای نوشته است.
کد خبر: ۴۷۷۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴ 13 August 2017
به گزارش تابناک رضوی به نقل از تسنیم، همسر شهید جاویدالاثر دهه 60، شهید مرتضی قدیری به همسر شهید جاویدالاثر دهه 90، شهید محسن حججی پیامی نوشته است. متن پیام او به شرح زیر است:

ما امروز به انتظار شهادت نشسته‌ایم تا فردا فرزندانمان در مقابل کفر جهانی امریکای مستکبر با سر افرازی بایستند. ( امام خمینی (ره) )

صحبت کوتاهی دارم با همسر محترم مدافع حرم شهید محسن حججی. من همسر شهید مفقودالاثر دهه 60 هستم، همسر شهید دفاع مقدس مرتضی قدیری(محل شهادت فکه، عملیات والفجر مقدماتی). شهید شما در دفاع از حریم خانم حضرت زینب(س) به شهادت رسید و همانند اربابش حسین(ع) سر از بدن جدا شد. همسران ما نیز در دفاع از اسلام و انقلاب و راه حسین(ع) فدا شدند و ما حتی یک تکه از استخوانشان را هم از دشمن پس نگرفتیم.

شهادت عزیزانمان افتخار ماست و راه سرخ شهادت تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی ادامه دارد. ما مفتخریم که فرزندان شهدا را طوری تربیت کرده‌ایم که دشمن همه متجاوزان و ظالمان و مستکبران دنیا هستند. خانواده شهدای مدافع حرم بدانند که تنها نیستند. فرزندان حضرت آقا در این مملکت امام زمان(عج) پشت شما هستند.

به همه می‌گوییم: شهدا، انسان‌های برگزیده بودند و خدا و اربابشان حسین علیه السلام آن‌ها را انتخاب کرده‌اند. دشمنان بدانند، داعش ملعون بداند ما تمام فرزندانمان را هم فدای حضرت اباعبدالله علیه السلام و خانم زینب سلام الله علیها خواهیم کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار