وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پست ها و جایگاه ها ماندنی نیست و آنچه ماندنی است خدمت به مردم و اخلاق است، گفت: برای توسعه فرهنگی هرکجا که باشم تلاش خواهم کرد.
کد خبر: ۴۷۷۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶ 13 August 2017
به گزارش تابناک رضوی به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت باور دارد پست ها و جایگاه ها ماندنی نیست و آنچه ماندنی است خدمت به مردم، اخلاق، معرفت و فضیلت است.

وی افزود: من در این چهار سال، سه سال در کتابخانه ملی بودم و یک سال هم در وزارت ارشاد. همه توان و تلاشم را گذاشتم و سعی کردم که مبانی اخلاقی، معرفتی و انسانی را توسعه دهم و تلاش کردم ثابت کنم که حوزه فرهنگی حوزه زیرساختی است و اگر جامعه دچار چالش های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی است ریشه آن در مسائل فرهنگی است.

صالحی امیری افزود: اگر فرهنگ اصلاح شود، هم سیاست و هم اقتصاد اصلاح خواهد شد لذا مفهوم انسجام اجتماعی، سازگاری اجتماعی و اخلاق مفاهیمی است که جامعه ما با آن ارتباط گسترده دارد لذا نکته ای که در کار تأکید می کنم توسعه فرهنگی است و بعد از این نیز برای همین توسعه فرهنگی تلاش خواهم کرد و مهم نیست که در کجا باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار