با پایان فیلمبرداری بخش ارمنستان فیلم «مصادره» صحنه هایی از این اثر در تهران ضبط می شود.
کد خبر: ۵۲۱۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷ 09 November 2017
به گزارش تابناک : هادی کاظمی بازیگر فیلم «مصادره» در جلسات فیلمبرداری این اثر در تهران به کار اضافه می شود. صحنه هایی از این فیلم که در تهران ضبط می شوند محدود هستند.
در حال حاضر فیلمبرداری بخش ارمنستان «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی به پایان رسیده که صحنه های آخر با حضور سفیر ایران در این کشور ضبط شد.
فیلمبرداری بخش ارمنستان این فیلم سینمایی در یک ماه گذشته ادامه داشت و در آخرین روز، عوامل «مصادره» میهمان سفیر ایران در این کشور شدند. پس از آن نیز، آخرین بخش‌های مربوط به این کشور، جلوی دوربین رفت.
در این دیدار، مهران احمدی از حمایت‌های سفارت ایران برای ساخت فیلم در کشور ارمنستان تشکر کرد و گفت: سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان از روزهای ابتدایی پیش تولید فیلم در کنار عوامل تولید بود و در تمامی مراحل فیلمبرداری از اخذ مجوزهای مختلف تا انتخاب لوکیشن‌ها، اقامت گروه و تجهیزات فیلمبرداری کمک‌های زیادی کرد.
سجادی، سفیر ایران در ارمنستان نیز با تاکید بر اینکه هنرمندان سفیران فرهنگی جمهوری اسلامی در خارج از کشور هستند، بیان کرد: هنرمندان با بهره‌گیری از استعداد ذاتی و خدادادی خود و از طریق ساخت فیلم، تئاتر، موسیقی، شعر و... فرهنگ و تمدن غنی ایرانی را به جهانیان عرضه می‌دارند و به نحو مطلوبی در پیشبرد دیپلماسی عمومی کشور نقش مهمی ایفا می‌کنند.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

او همچنین تاکید کرد: آقای ظریف به کارکنان دستگاه دیپلماسی موکدا توصیه کرده‌ که توجه خاصی به هنرمندان کشور که معرف فرهنگ، تمدن، افتخار و غرور ایرانی هستند داشته باشیم.
سفیر ایران سپس با بیان اینکه هنرمندان، ایثارگران فرهنگی و هنری کشور هستند، گفت: هنرمندان در عصه فرهنگ و هنر، پیشقراول اقدامات دولت‌ها در عرصه دیپلماسی عمومی هستند. ما سعی کردیم از روزهای ابتدایی شروع کار پروژه سینمایی «مصادره»، در کنار عوامل آن باشیم و مشکلات و مسائل را مدیریت کنیم تا مراحل تولید فیلم در ارمنستان دچار اختلال نشود.
در هفته‌های گذشته، تدوین فیلم سینمایی کمدی «مصادره» در حال انجام است تا فیلم در مهلت زمان مقرر به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ارسال شود.


منبع : مهر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار