مهاجم ذوب آهن اصفهان تهران به شایعات جدایی از ذ‌وب آهن اصفهان دامن زد.
کد خبر: ۵۳۴۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸ 05 December 2017
به گزارش تابناک : مرتضی تبریزی با انتشار متنی خبر از جدایی از ذ‌وب آهن اصفهان را تا حدود زیادی قطعی کرد. تبریزی که پیش از جدایی کاوه رضایی از استقلال تهران در سال پایانی قراردادش با ذوب آهن قرار داشت با حضور امیر قلعه نویی قراردادش را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

مهاجم با استعدادی که در دو فصل گذشته بهترین نمایش‌هایش را در اصفهان به نمایش گذاشته تحت هدایت امیر قلعه نویی با گذشت ۱۴ هفته از لیگ برتر تنها ۵ گل رسانده و البته دو پاس گل هم ارسال کرده است اما با این شرایط مورد انتقاد هواداران قرار دارد زیرا او خیلی ضعیف‌تر از انتظارهایی که خودش ساخته، عمل کرده است.

یکی از نمونه نمایش‌های ضعیف این بازیکن افت در دیدار برابر پرسپولیس بود که ضمن هدر دادن پنالتی در بازی که با شکست سنگین قلعه نویی مقابل برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت، از ابتدای نیمه دوم نیمکت نشین شد تا روابط بین او و سرمربی وارد فاز عجیبی شود.

ظاهرا همین اتفاق باعث شده تا یک هفته مانده به پایان نیم فصل اول با انتشار جمله‌ای با مضمون "من از کوچ پرندگان فهمیدم، هر جا هوای برخورد سرد بود، باید، رفت ” تبریزی شایعه جدایی‌اش را قوی کند و به چهارمین خروجی ذوب پس از احسان پهلوان، مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی تبدیل شود.

هم اکنون از استقلال تهران از مشتریان زمستانی تبریزی یاد می‌شود در حالی‌ که آنها در تابستان هم او را به عنوان گزینه محتملی برای تقویت خط حمله در نظر گرفته بودند اما در نهایت با حسن بیست سعید و سجاد شهبازاده قرارداد امضا کردند.

چراغ سبز مرتضی تبریزی برای حضور در استقلال

منبع : ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار