استاندار خراسان رضوی؛
علیرضا رشیدیان اظهارکرد: طرح جامع مشهد از الزامات خارج شدن از بی‌برنامگی و برهم ریختگی شهری است و باید تائید کرد داشتن طرح جامع هرچند ناقص، بهتر از بی‌برنامگی است.
کد خبر: ۵۳۶۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶ 11 December 2017
به گزارش تابناک رضوی؛ علیرضا رشیدیان یکشنبه شب در مراسم رونمایی از طرح جامع مشهد که در محل سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد برگزار شد اظهار کرد: طرح جامع مشهد طی چند سال گذشته بلاتکلیف مانده بود و خوشحالیم که سرانجام این طرح از سوی شورای عالی معماری و شهرسازی تصویب و ابلاغ شد. 

وی افزود: طرح جامع ممکن است دارای اشکالاتی باشد که این موارد می تواندتوسط مهندسان و فعالان حوزه شهرسازی شناسایی شده و برای اصلاح به شورای عالی معماری و شهرسازی اعلام شود. 

استاندار خراسان رضوی گفت: مشهد به عنوان پایتخت معنوی کشور، ویترین نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید بهترین ها برای این شهر فراهم شود. تمام شهروندان مشهد درجه یک هستند و شهروند درجه دو در این شهر معنایی ندارد.

رشیدیان تاکید کرد: داشتن طرح جامع می تواند به حل مشکلات شهرها از جمله حاشیه نشینی کمک کند و در این مسیر همه دستگاه ها باید با مدیریت شهری همکاری کنند. 

وی اظهارکرد: طرح جامع مشهد از الزامات خارج شدن از بی‌برنامگی و برهم ریختگی شهری است و باید تائید کرد داشتن طرح جامع هرچند ناقص، بهتر از بی‌برنامگی است.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار