استاندار خراسان رضوی از سفر 2 روزه معاون اول رئیس جمهور به مشهد مقدس و استان خبر داد.
کد خبر: ۵۴۳۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲ 25 December 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به گزارش تابناک رضوی؛ علیرضا رشیدیان از سفر دو روزه معاون اول رئیس جمهور به مشهد مقدس و  استان خبر داد و گفت:  اسحاق جهانگیری چهارشنبه 6 دی ماه وارد مشهد مقدس می‌شود و پس از برگزاری مراسم استقبال و مصاحبه در محل پاویون دولت فرودگاه شهید هاشمی نژاد، پیش‌بینی شده برای افتتاح  منازل زلزله‌زده به روستای صالح خانی عزیمت کند.  
وی ادامه داد: حضور در روس

تای نصرآباد برای بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی از دیگر برنامه‌های پیشنهادی روز چهارشنبه است که پس از آن به مشهد مقدس مراجعت می‌کند.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: پایان بخش برنامه این روز، برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی است که با برنامه‌ریزی شده با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شود.  


رشیدیان ادامه داد: عزیمت به سنگان در خواف و بازدید از پروژه راه آهن مشهد هرات، معادن منطقه و فعالیت‌های زیست محیطی در این منطقه نخستین برنامه پیشنهادی روز دوم سفر است.
وی افزود: بازدید و افتتاح مجتمع‌های فولاد احیا، توسعه ملی و اپال پارسیان از دیگر برنامه‌های روز پنجشنبه معاون اول رئیس جمهور به خواف است.


استاندار خراسان رضوی گفت: حضور در منطقه کالشور و شرکت در مراسم کلنگ‌زنی پروژه بزرگ راه آهن جنوب و افتتاح کارخانه کاغذ در شهر جدید بینالود از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این سفر است.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار