رئیس کمیته امداد با بیان اینکه به وعده خود به زلزله‌زدگان عمل کردیم، گفت: برای خانوارهایی که نیاز به اسکان موقت داشتند، 1500 کانکس تهیه و تحویل شد و ساخت و بازسازی مسکن شش هزار خانوار مددجو زلزله‌زده در استان کرمانشاه آغاز شده است.
کد خبر: ۵۴۹۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱ 09 January 2018

به گزارش تابناک : سید پرویز فتاح با اشاره به اینکه برنامه مصوب هیات امناء کمیته امداد در سال 96 تاکنون محقق شده است، گفت: البته در زمینه درمان، بیمه و تامین جهیزیه مددجویان مشکلاتی جزئی وجود داشت که امیدواریم تا پایان امسال رفع شود.
وی با اشاره به بررسی لایحه بودجه 97 در کمیسیون‌های تخصصی مجلس، افزود: با توجه به مذاکرات و تعامل‌های انجام‌ شده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، امیدواریم بودجه مناسبی برای این نهاد در سال آینده به نفع نیازمندان جامعه تعیین شود.
فتاح با بیان اینکه به وعده خود به زلزله‌زدگان عمل کردیم، گفت: برای خانوارهایی که نیاز به اسکان موقت داشتند، 1500 کانکس تهیه و تحویل شد و ساخت و بازسازی مسکن شش هزار خانوار مددجو زلزله‌زده در استان کرمانشاه آغاز شده است.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر ساخت خانه مقاوم برای مددجویان حادثه‌دیده خاطرنشان کرد: ساخت و بازسازی مسکن مددجویان بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه از آنها و با کمک‌های بلاعوض دولت، خیران و کمیته امداد ساخته می‌شود.
رئیس کمیته امداد با اشاره به وضعیت اقتصادی نامناسب مردم، افزود: مسئولان سه قوه باید برای شنیدن مشکلات مردم گوش شنوا داشته باشند. طبق توصیه امام علی (ع) نباید دولتمردان از طبقه اشراف انتخاب شوند چرا که نمی‌توانند مشکلات مردم را درک کنند.
فتاح با اظهار اینکه وضع خزانه دولت دغدغه ماست، تاکید کرد: با توجه به اینکه درآمد دولت محدود و قیمت نفت کاهش‌ یافته است باید همه دستگاه‌ها و نهادها در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند تا کشور از این مقطع حساس عبور کند.
فتاح با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه تمام مشکلات اقتصادی است، افزود: اگر مسئولان کشور مانند مددکاران این نهاد در خدمت‌رسانی به اقشار ضعیف جامعه امدادی عمل کنند بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود.

 

 

 

منبع : آنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار