رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تعدادی از جاده های شمالی استان صبح امروز 21 دی دچار مه گرفتگی هستند که موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است.
کد خبر: ۵۵۰۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵ 11 January 2018

به گزارش تابناک : ابوالفضل حسینی عشرت آباد روز پنجشنبه افزود: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی و گزارش راهداران پدیده مه گرفتگی در جاده های مشهد - کلات محدوده گردنه گوجگی، باغچه - نیشابور، باغچه - تربت حیدریه و جاده های بخش سرولایت شهرستان نیشابور گزارش شده است.
وی ادامه داد: بر اساس اعلام اداره هواشناسی انتظار می رود پدیده مه گرفتگی در محورهای مه گیر و کوهستانی تا روز جمعه تداوم داشته باشد.
رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: هم اکنون رفت و آمد در تمام جاده های استان به صورت عادی و روان در جریان است. رانندگان می توانند از طریق شماره تلفنهای 33411000 و 141 اطلاعات لازم را در باره مسیرهای مورد نظر از مرکز مدیریت راهها دریافت کنند.
خراسان رضوی دارای 20 هزار و 483 کیلومتر جاده است که 6 هزار و 331 کیلومتر آن شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است. این استان علاوه بر 51 گردنه به طول 545 کیلومتر در جاده های بین شهری، 172 گردنه به طول 574 کیلومتر در جاده های روستایی و 136 محل کولاک و مه گیر به طول 586 کیلومتر دارد.

 

 

 

منبع : ایرنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار