مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امسال در چارچوب برپایی جشنواره فیلم فجر ٢٣ فیلم این جشنواره در دو سینمای مشهد اکران می شوند. ٢٢ فیلم از این تعداد سینمایی بخش مسابقه و یک فیلم انیمیشن است.
کد خبر: ۵۵۰۷۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶ 11 January 2018

به گزارش تابناک : سیدسعید سرابی روز پنجشنبه افزود: همچنین به منظور حمایت از تولیدات سینمایی خراسان رضوی در کنار اکران آثار جشنواره فیلم فجر برخی تولیدات فاخر یک ساله سینمایی استانی نیز اکران می شوند.
وی ادامه داد: افزایش آمار تماشاگران مهمترین هدف این دوره از جشنواره فیلم فجر در مشهد و امید است با همکاری رسانه ها تعداد مخاطبان جشنواره افزایش یابند و این دوره از جشنواره پر مخاطب ترین دوره جشنواره در مقایسه با ادوار گذشته باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با توجه به این که امسال مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در تهران برگزار نمی شود آئین آغاز کار جشنواره در مراکز استانها به صورت همزمان روز ١٢ بهمن ماه با حضور هنرمندان برپا می شود.
جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مهمترین جشنواره سینمایی ایران است که از سال ۱۳۶۱ تاکنون بطور معمول در میانه بهمن هر سال در تهران برگزار شده است. تاکنون ۳۵ دوره این جشنواره توسط بنیاد سینمایی فارابی با نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و امسال سی و ششمین دوره آن اجرا می ‌شود.

 

 

 

 

منبع : ایرنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار