رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان خراسان رضوی گفت: فضای رقابتی که در اتاق بازرگانی خراسان رضوی وجود دارد، سبب می‌شود که از فساد داخل آن جلوگیری شده و کارت‌های غیرواقعی صادر نشود.
کد خبر: ۵۵۱۵۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹ 13 January 2018

به گزارش تابناک : محمدحسین روشنک اظهار داشت: موضوعی که در مورد کارت‌های ابطالی بازرگانی بیان می‌شود بیشتر در مورد کارت‌های عضویت افراد است که این موضوع در اتاق بازرگانی خراسان رضوی مصداقی ندارد.

وی بیان کرد: در اتاق بازرگانی خراسان رضوی به نوعی جو رقابت بین افراد وجود دارد و این مسئله از فساد پیشگیری می‌کند و به همین علت است که کارت بازرگانی یک بار مصرف معمولا به ندرت صادر شده است.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: البته باید این را نیز در نظر داشت که ممکن است در اتاق خراسان رضوی نیز گاهاً برخی از اشتباهات رخ دهد اما اینها صرفا اشتباهاتی هستند که در هر سیستمی ممکن است به وجود بیایند و ارتباطی به رانت ندارند چراکه در فضایی که رقابت وجود داشته باشد فساد کمتری رخ می‌دهد.

روشنک ابراز کرد: یک دست بودن مدیریت و هماهنگی بین افراد یک سیستم همیشه نتیجه خوبی به همراه نداشته و یکی از مصادیق آن نیز در اتاق بازرگانی خراسان رضوی است.

وی تأکید کرد: به جرأت می‌توان گفت که حتی اعضای غیرواقعی که کارت عضویت بازرگانی ندارند و تنها کارت عضویت برای آنها صادر شده است نیز در خراسان رضوی وجود ندارند.

 

 

 

منبع : تسنیم 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار