رئیس انجمن تولیدکنندگان پلاستیک خراسان‌رضوی گفت: از تعداد ۳۵۰ کارخانه تولید پلاستیک در خراسان رضوی تنها ۵۰ کارخانه به‌حالت نیمه‌فعال تولید خود را ادامه می‌دهند.
کد خبر: ۵۵۲۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲ 14 January 2018

به گزارش تابناک : مجید کاظمی اظهار داشت: مهم‌ترین عاملی که سبب می‌شود بخش تولید نتواند آنگونه که باید بازدهی داشته باشد دولت و کارمندان آن است.

وی بیان کرد: وقتی فردی وارد یک اداره دولتی می‌شود از یک کارمند جز تا مدیران ارشد آن سازمان به گونه‌ای برخورد می‌کنند که گویی می‌خواهند برای کارش سنگ اندازی کنند.

رئیس انجمن تولیدکنندگان پلاستیک خراسان رضوی واردات را یکی از مهم‌ترین معضلات تولید محصولات پلاستیکی دانست و بیان کرد: واردکنندگان که افراد دارای نفوذ و قدرت هستند اصلا دوست ندارند که یک تولیدکننده بتواند فعالیت  داشته باشد چراکه واردات برای آنها منفعت مالی بسیار زیادی دارد.

کاظمی ادامه داد: سابق بر این 350 کارخانه پلاستیک در خراسان رضوی فعالیت داشته‌اند که این میزان هم اکنون به 50 کارخانه کاهش داشته و همین تعداد نیز با کمتر از ظرفیت خود فعالیت دارند.

وی تأکید کرد: دولت تنها اگر در کار تولیدکنندگان سنگ اندازی نکند افراد می‌توانند فعالیت خود را به هر نحوی که هست ساماندهی کنند و تولید خود را انجام دهند.

 

 

منبع : تسنیم 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار