رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران و پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های این استان موجب کاهش دید افقی رانندگان و لغزندگی سطح جاده شده است.
کد خبر: ۵۶۶۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲ 14 February 2018

به گزارش تابناک : ابوالفضل حسینی عشرت آباد روز چهارشنبه افزود: بر اساس گزارش راهداران و تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی، پدیده مه گرفتگی جاده قوچان - درگز محدوده گردنه تیوان و بخش سرولایت شهرستان نیشابور و حوزه راههای شهرستان خوشاب عمق دید افقی رانندگان را کاهش داده است.
وی ادامه داد: بارش باران نیز در جاده سبزوار - بردسکن و بجستان - فردوس موجب لغزندگی سطح جاده شده است.
او بر رعایت موارد ایمنی و احتیاط رانندگان هنگام حرکت در جاده ها تاکید و بیان کرد: هم اکنون رفت و آمد در تمام جاده های خراسان رضوی به صورت عادی و روان در جریان است.
رانندگان می توانند از طریق شماره تلفنهای 33411000 و 141 اطلاعات لازم را درباره مسیرهای مورد نظر از مرکز مدیریت راهها دریافت کنند.
خراسان رضوی دارای 20 هزار و 483 کیلومتر جاده است که 6 هزار و 331 کیلومتر آن شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است. این استان علاوه بر 51 گردنه در مجموع به طول 545 کیلومتر در مسیرهای بین شهری، 172 گردنه به طول 574 کیلومتر در جاده های روستایی و نیز 136 محل کولاک و مه گیر به طول 586 کیلومتر دارد.

 

 

منبع : ایرنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار