تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به جایگاه شخصیت مرحوم آیت الله واعظ طبسی عنوان کرد: به یقین همیشه در کنار آستان مقدس رضوی نام مرحوم آیت الله واعظ طبسی و در خراسان بزرگ نام ایشان به عنوان یک شخصیت اثرگذار چه پیش و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی می درخشد.
کد خبر: ۵۷۴۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲ 05 March 2018

نام مرحوم آیت‌الله طبسی در خراسان می‌درخشد

 

به گزارش تابناک رضوی؛ آیت الله سیدابراهیم رئیسی شب گذشته در آیین بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت الله واعظ طبسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحوم آیت الله طبسی یک عالم ربانی و چهره ای انقلابی و همچنین خدمتگزاری صادق برای مردم بود. وی سال های پیش از انقلاب با انکر منکرات آن زمان که همان حکومت ستم شاهی بود، مبارزه کرد و سهمی جدی در پیروزی انقلاب اسلامی در این منطقه داشت. 


وی ادامه داد: امروز برای همه خراسانی ها روشن است که سه شخصیت بزرگوار اثرگذار علاوه بر سایر علما و مردم عزیز در این استان نقش آفرینی جدی داشته اند که یکی از آن ها مقام معظم رهبری هستند و سایرین نیز شهید آیت الله هاشمی نژاد و مرحوم آیت الله واعظ طبسی.


رئیسی بیان کرد: آیت الله واعظ طبسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در دفاع از اعرف معروف ها که نظام مقدس جمهوری اسلامی است، با تمام وجود برای دفاع از آن و انقلاب اسلامی و همچنین دفاع از ولایت چه در زمان حیات امام خمینی(ره) و چه پس از ایشان در دفاع از مقام معظم رهبری آماده و ولایتمداری ایشان مثال زدنی بود. 
تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: نقش ایشان در آستان قدس رضوی نیز بسیار ممتاز بود و حقیقتا در این مدت بیش از 3 دهه نقش آفرینی جدی در این مجموعه داشتند به طوری که جامع تر از آنچه که مقام معظم رهبری در پیام تسلیت ارتحال ایشان در وصف وی فرموده اند، نمی توان بیان کرد. به یقین همیشه در کنار آستان مقدس رضوی نام مرحوم آیت الله واعظ طبسی و در خراسان بزرگ نام ایشان به عنوان یک شخصیت اثرگذار چه پیش و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی می درخشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار