رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بحث‌های کلانی در مورد حق پخش تلویزیونی داشتیم و این موضوع در تعامل با صدا و سیما در حال رفع شدن است.
کد خبر: ۶۰۶۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶ 15 May 2018

به گزارش تابناک : مهدی تاج در مجمع عمومی هیئت فوتبال سیستان و بلوچستان گفت: بامداد امروز (سه‌شنبه) جمعیت گسترده‌ای از آحاد مردم و مسئولان در کنار هم در فرودگاه امام(ره) حضور داشتند و استقبال شایسته‌ای از کاروان تیم ملی فوتسال بانوان ایران که به مقام قهرمانی آسیا رسید انجام دادند.

وی ادامه داد: طی ماه‌های اخیر، در هر مقطع زمانی توفیقاتی در سطوح و قسمت‌های مختلف کسب شده است. در کنار این به بحث‌های کلانی نظیر موضوع حق پخش هم ورود جدی داشتیم و این موضوع در تعامل با صدا و سیما در حال رفع شدن است.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: خوشحالم امروز فرصت حضور در استان سیستان و بلوچستان را پیدا کردم. اقدامات خوبی در هیئت فوتبال استان صورت گرفته که یکی از مهم ترین آنها، رایگان بودن آموزش برای علاقمندان است.بی‌شک این روند ادامه پیدا می‌کند و امیدوارم استعدادهای این دیار در آینده شایستگی‌های خود را در عرصه ملی بیش از پیش به منصه ظهور رسانند. در حال حاضر سه ملی پوش در فوتبال ساحلی و دو داور در بالاترین سطوح از این استان هستند و معتقدم استعدادهای جدیدی هم در این راه معرفی خواهند شد.

«فوتسال در زابل شرایط خوبی دارد و فوتبال ساحلی هم در چابهار شایستگی‌هایش را مکررا نشان داده است». تاج با بیان این جمله تصریح کرد: جدا از این، استان سیستان و بلوچستان در طرح جامع استعدادیابی فدراسیون فوتبال، نقش فعال و موثری ایفا می‌کند.در این میان، سیدالحسینی، رئیس هیئت فوتبال سیستان و بلوچستان هم پیشنهاداتی پیرامون طرح استعدادیابی و مناطق کسوری ارائه کرد که این موضوع در نخستین جلسه کمیته فنی و توسعه فدراسیون مطرح خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به خبرنگاران درباره برنامه‌های آتی تیم ملی بیان کرد: احتمالاً ملاقاتی به زودی بین اعضای تیم ملی با ریاست محترم جمهوری و وزیر محترم ورزش و جوانان برگزار خواهد شد. در این باره اطلاع رسانی‌های تکمیلی متعاقبا صورت می‌گیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با تقدیر از حمایت های وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: دکتر سلطانی‌فر به همراه معاونان وزارت ورزش و جوانان کمال همکاری را با فدراسیون فوتبال داشته‌اند که این موضوع در مقطع حساس فعلی کمک زیادی به فوتبال کرده است.بی‌شک این همکاری می‌تواند الگوی مناسبی برای ادارات کل ورزش و جوانان و هیئت‌های فوتبال سرتاسر کشور باشد تا در مسیر اعتلای ورزش و فوتبال گام‌های اساسی برداشته شود‌.

منبع: فدراسیون فوتبال
برچسب ها: مهدی تاج ، رئیس جمهور
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار