امام جمعه مشهد:
امام جمعه مشهد گفت: اگر نیروهای مقاومت اراده کنند می توانند با ۱۰۰ هزار موشک نقطه نقطه اسرائیل را هدف قرار دهند.
کد خبر: ۶۱۶۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰ 09 June 2018

به گزارش تابناک رضوی؛ آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهار کرد: مردم امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس همان راه حضرت علی (ع) را ادامه دادند که باید از آنها قدردانی کرد.

وی افزود: ۴۰ سال است ما در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم که دلیل تداوم انقلاب عشق به اهل بیت(ع) و الگوگیری از خاندان نبوت است. وفاداری ملت ایران به انقلاب نشان از عشق به اهل بیت (ع)است.

امام جمعه مشهد گفت: روزی که امام راحل موضوع روز جهانی قدس را مطرح کردند وضعیت اسرائیل مانند امروز که این رژیم در نکبت و ترس به سر می برد نبود و نشان می دهد این نامگذاری نتیجه داشته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: با اعلام روز قدس تابوی شکست ناپذیری اسرائیل در دنیا از بین رفت و مسلمانان متوجه شدند این رژیم نیز آسیب پذیر است و امروز همه دنیا حتی خود اسرائیلی ها امیدی به تداوم نظام خود ندارند.

علم الهدی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب مژده محو شدن اسرائیل در ۲۵ سال آینده را داده اند و امام راحل نیز بر نابودی اسرائیل تاکید داشته اند که این روند آغاز شده است.

وی گفت: فلسطین و مسجد القصی قبله اول مسلمانان است. موضوع این نیست که آنجا مملکتی دیگر بوده و سرنوشت آنها به ما ارتباطی ندارد. عده ای در شبکه های مجازی اعلام کردند پول کمیته امداد در فلسطین هزینه می شود که اولا اینگونه نیست و دوما باید گفت ایتام فلسطینی برای ما مهم هستند و باید به آنها کمک کنیم.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: فلسطینیان در صف اول خط مقابله با اسرائیل هستند و وظیفه ما حفظ این خاکریز است. آمریکایی ها می گویند ایران باید قدرت منطقه ای خود را کم کند و موشک های خود را کنار بگذارد زیرا با توانی که ما به دست آورده ایم به عبارتی اسرائیل را گروگان گرفته ایم.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: حزب الله لبنان تنها بخشی از نتیجه قدرت ایران در منطقه است و اگر نیروهای مقاومت اراده کنند می توانند با ۱۰۰ هزار موشک نقطه نقطه اسرائیل را هدف قرار دهند.

علم الهدی گفت: امروز قلب آمریکا اسرائیل است و این رژیم ناپاک با قدرت موشکی ایران امنیت ندارد و کسانی که در کشور دم از کنار گذاشتن قدرت موشکی می زنند خائن به مردم و جهان اسلام هستند.

وی بیان کرد: اگر ما فن آوری موشکی را کنار گذاشتیم آمریکا حتی یک ساعت مهلت نمی دهد و ایران را با خاک یکسان می کند و با کدام عقل جور در می آید که به خاطر مشکلات اقتصادی امنیت خود را به خطر اندازیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: کنار گذاشتن قدرت موشکی کشور سخن مسمومی است که مردم مقابل آن خواهند ایستاد و می گویند این گفته از زبان جاسوسان آمریکا بیان می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار