امیر عابدزاده دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: ۲۰ سال بعد از پدرم این بار من در جام جهانی هستم. امیدوارم باعث افتخار خانواده‌ام باشم و مردم ایران را سربلند کنم .صحبت های عابدزاده از آن جهت مهم است که برخی معتقد هستند ممکن است کی روش همچون جام جهانی ۲۰۱۴ که ناگهان علیرضا حقیقی را فیکس تیم ملی کرد، برای همگان سورپرایز داشته باشد و عابدزاده که در ماریتیموی پرتغال خوش درخشیده در رقابت های تیم ملی در جام جهانی روسیه به میدان برود.ضمن اینکه تا شروع دیدارهای تیم ملی نمی توان در مورد آن نظر نهایی را داد.
کد خبر: ۶۱۸۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵ 12 June 2018

به گزارش تابناک : امیر عابدزاده در حاشیه تمرین دیروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت:

اردوی خیلی خوبی را سپری کردیم و همه بازیکنان هم قسم شده‌ایم تا دل مردم ایران را شاد کنیم. در فاصله ۴ روز تا بازی با مراکش شرایط ایده‌آلی داریم.

وی افزود:

تمام بازیکنان تمرکزشان را روی موفقیت تیم ملی گذاشته‌ اند و مهم نیست چه کسی درون دروازه باشد. مطمئن باشید هر کدام از بچه‌ها درون دروازه حضور داشته باشند، برای موفقیت تیم ملی تلاش خواهد کرد. چیزی که کی‌روش از نظر ذهنی به ما انتقال داده این است که ما به لحاظ ذهنی هم‌قسم شده‌ایم تا به موفقیت برسیم.

دروازه‌بان تیم ملی در خصوص اینکه آیا می تواند دروزاه‌بان ثابت ایران در روسیه باشد، تصریح کرد:

تمام تفکرم این است که ایران موفق باشد و مطمئناً همه بچه‌ها تلاش می‌کنند تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند. من هم تمام تمرکزم روی این است که بتوانم درون دروازه بایستم و صبح و شب و چه در تمرین و چه بیرون به آن فکر می‌کنم. واقعاً دوست دارم به تیم ملی کمک کنم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌ هایش اظهار داشت:

۲۰ سال بعد از پدرم این بار من در جام جهانی هستم. امیدوارم باعث افتخار خانواده‌ام باشم و مردم ایران را سربلند کنم.

امیر عابدزاده در پایان خاطرنشان کرد:

همه ما به کی‌روش ایمان داریم و می‌ دانیم که او بهترین تصمیم را اتخاذ می‌کند.

 

 

 

منبع : پارس فوتبال 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار