دبیر هیئت سوارکاری خراسان رضوی گفت: هیئت سوارکاری خراسان رضوی به دلیل فقدان بودجه کافی و عدم حضور اسپانسرهای قدرتمند مسابقات کشوری برگزار نمی‌کند، در صورت رفع این مشکل قطعاً برنامه‌های این هیئت بیش از وضعیت کنونی می‌شود.
کد خبر: ۶۲۸۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶ 10 July 2018

به گزارش تابناک : رامین چرمچی اظهار داشت: امسال هیئت بسیار پرکار عمل کرد، از ابتدای سال تاکنون هشت دوره مسابقات پرش با اسب در استان برگزار شد، این هیئت در مباحث آموزشی و تمرینات نیز به خوبی عمل کرده و این روند را ادامه می‌دهد، به عنوان مثال به تازگی داوران استان به مسابقات مختلف جهت ارتقاء درجه اعزام شدند.

رئیس هیئت سوارکاری خراسان رضوی گفت: هیئت سوارکاری خراسان رضوی با خواست فدراسیون تمامی اقدامات را پیگیری و دنبال می‌کند، این هیئت در زمینه‌های مختلفی موفقیت کسب کرده است، به عنوان مثال سال گذشته دو تیم از استان به لیگ برتر سوارکاری راه یافتند که به طور کلی یک تیم دیگر از اصفهان و 6 تیم نیز از تهران در این مسابقات شرکت کردند.

چرمچی با اشاره به اینکه مسابقات مذکور هشت دوره است، خاطر نشان کرد: یک دوره از این مسابقات برگزار شده و هفت دوره آن باقی مانده است، پس از اتمام هفت دوره، فینال آن در تهران برگزار شده و رده‌های مختلف مشخص می‌شوند، هیئت سوارکاری خراسان رضوی امید بر کسب نتایج مطلوب در این مسابقات دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی و سایر متولیان مربوطه از هیئت سوارکاری استان حمایت می‌کنند اما بودجه بیش از این نیازمند اسپانسر قدرتمند است، این هیئت به دلیل فقدان بودجه کافی مسابقات کشوری برگزار نمی‌کند، در صورت رفع این مشکل قطعاً برنامه‌های این هیئت بیش از وضعیت کنونی می‌شود.

 

 

منبع : تسنیم 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار