بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد گفت: همسر مقتول به قتل اقرار کرد و توضیح داد بچه را به آزمایشگاه بردیم و در راه برگشت به علت اختلافات کوچک خانوادگی بحث کردیم و با قفل پدال به سر و صورت همسرم زدم و پس از انداختن جسد همسرم در کوه‌های جنوبی مشهد با خرید ژل آتش‌زا به محل جسد برگشته و پشت وی را آتش زدم.
کد خبر: ۶۹۰۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۶ 13 December 2018

به گزارش تابناک رضوی به نقل از فارس، علی‌اکبر احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: شب گذشته حدود ساعت 19:30 کشف جسدی در دامنه یکی از کوه‌های جنوبی مشهد اعلام شد. 

 

وی ادامه داد: جسد متعلق به خانمی حدودا 35 ساله بود که آثار سوختگی سطحی روی پشت و لباسهایش مشهود بود و ژل آتش‌زا در کنار جسد افتاده بود. 

 

احمدی‌نژاد افزود: از چسب پانسمان و گن بسته شده به بدن مقتول مشخص بود که جراحت ناشی از سزارین یا جراحی رحمی دارد. 

 

وی اظهار کرد: با جست‌وجو در مفقودی‌های اعلام شده و با کمک نشانه جراحی مقتول متوجه شدیم 48 ساعت قبل اعلام مفقودی خانمی با مشخصات این شخص شده است.

 

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد تصریح کرد: بعد از بررسی اولیه به شوهر مقتول مضنون شدیم، همسر مقتول در ابتدا منکر این قضیه بود و توضیح داد که همسرم 10 روز قبل زایمان داشته و به علت جروبحث کوچکی که داشتیم ماشین را ترک کرده و برنگشته است. 

 

وی خاطرنشان کرد: سرانجام همسر مقتول به قتل اقرار کرد و توضیح داد بچه را به آزمایشگاه بردیم و در راه برگشت به علت اختلافات کوچک خانوادگی بحث کردیم و با قفل پدال به سر و صورت همسرم زدم و پس از انداختن جسد همسرم در کوه‌های جنوبی مشهد با خرید ژل آتش‌زا به محل جسد برگشته و پشت وی را آتش زدم. 

 

احمدی‌نژاد تاکید کرد: شب گذشته بین ساعت 24 تا 2 بامداد قاتل دستگیر و در حال حاضر در بازداشت موقت به‌ سر می‌برد. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار