مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات استان:
مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات استان تأکید کرد: دشمن درصدد است ما را به جنگ داخلی بکشاند، لذا باید در عین تنوع، دچار چالش های طائفه ای نشده و تلاش کنیم از دودستگی پرهیز شود.
کد خبر: ۷۴۰۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴ 02 May 2019

به گزارش تابناک رضوی، مدیر کل اطلاعات استان وضعیت جمهوری اسلامی را در منطقه استثنایی توصیف کرد و گفت: ما توانسته ای به یک قدرت منطقه ای تبدیل شده و این قدرت را تثبیت کنیم.

این مقام امنیتی با تشریح ابعاد مختلف دشمنی دشمنان نظام اسلامی، ادامه داد: در دنیا به ما می گویند حق غنی سازی اورانیوم را ندارید، می گویند ما بر شما هجوم می آوریم اما شما حق دفاع از خود را ندارید! حتی تصریح می کنند که به دشمنان شما سلاح می دهیم، اما شما صلاحیت داشتن سلاح برای دفاع از خود را ندارید! در عین حال ما در تمام این زمینه ها توانسته ایم از حقوق و منافع خود با اقتدار دفاع کنیم. 

 

مدیر کل اطلاعات استان با یادآوری تلاش های اخیر دشمنان برای سنگ اندازی در مسیر برنامه دفاعی کشور افزود: امروز با شهامت و شجاعت روی منابع دفاعی و فناوری هسته ای خود پافشاری خواهیم کرد و ضمن حفظ استقلال، علاوه بر حراست از امنیت خود، امنیت منطقه را هم تضمین می کنیم؛ چرا که امنیت مرزهای جمهوری اسلامی، تنها بخشی از امنیت ایران است و باید این امنیت را در منطقه هم گسترش داد.

 

وی ادامه داد: تسلط امروز حافظان امنیت، باعث شده عناصر تروریستی در خارج از مرزهای کشور به دام بیفتند و در نتیجه دشمنان اعتراف کنند ما نسبت به ایران عقب افتادگی اطلاعاتی داریم. مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی، سنگ اندازی های دشمنان را نتیجه اقتدار ایران و نه ناشی از ضعف دانست و تصریح کرد: آمریکایی ها می گویند باید ایران را با فشار به گفت و گو وادار کنیم؛ اما ایران در مقابل این خواسته پایداری کرد و پیروز شد.

 

این مقام امنیتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود فسادها و تخلفات مالی در بخش هایی از کشور، هشدار داد: ما با ذهن مسموم، فکر مسموم و رفتار مسموم برخورد کرده و با تخلف در هر حوزه ای که باشد مقابله می کنیم و اجازه نمی دهیم عناصر متخلف بر ثروت های ملی تسلط پیدا کنند؛ پس این افراد خود را در پشت عناوین قومی و مذهبی مخفی نکنند. وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مسیر ادامه پیشرفت کشور و تمدن سازی نوین اسلامی را در بیانیه گام دوم، تشریح کرده اند، ادامه داد: در جامعه ای که قرار است الگوی سایر ملت ها و مبتکر تمدن اسلامی باشد، نباید اجازه رشد بی بند و باری و ناهنجاری های اجتماعی را داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار