ماردوش توانست در بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان جوایز بسیاری را از خود کرده و بدرخشد.
کد خبر: ۷۹۷۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷ 14 November 2019

به گزارش تابناک رضوی به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌ رضوی، نمایش «افسانه ماردوش» از تولیدات کانون پرورش فکری استان در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان توانست در بخش‌های مختلف برگزیده شود.

 

نمایش «افسانه ماردوش» به نویسندگی منوچهر اکبرلو، کارگردانی محمد جهان‌پا و تهیه‌کنندگی کانون خراسان‌رضوی برگزیده شد.

 

این نمایش که در بخش نوجوان بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شرکت کرده بود توانست جوایز مختلفی را به خود اختصاص دهد.

 

تندیس و لوح تقدیر بهترین نمایش از خانه تئاتر کشور، تندیس و لوح تقدیر مرکز ملی استیژ ایران، نشان زرین مرغک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، نمایش اول برگزیده از نگاه تماشاگران، تندیس و لوح تقدیر بهترین کارگردانی محمد جهانپا، تندیس و لوح تقدیر بهترین طراحی صحنه مهدی شرفی، تندیس و لوح تقدیر بهترین بازیگر مرد جلال کریم‌زاده، تقدیر بهترین بازیگری زن پرستش سلطانی، تقدیر بهترین نمایش نامه نویسی منوچهر اکبرلو، تقدیر بهترین موسیقی امیر و آرش بیات از جمله بخش‌هایی بود که این اثر نمایشی  توانست در آن جایزه کسب کند.

 

گفتنی است؛ با برگزیده شدن نمایش «افسانه ماردوش» در بیشتر بخش‌های بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مدیرکل کانون خراسان رضوی خبر از  اجرای این نمایش در مشهد داد.

 

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ۱۶ تا ۲۱ آبان به دبیری مجید قناد در شهر همدان برگزار شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار