پاسخ کوبنده سپاه به آمریکا در عملیات انتقام جویانه شهادت شهید سلیمانی؛
بامداد امروز و در آستانه شب شهادت حضرت فاطمه(س) و همزمان با تدفین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، پایگاه نظامی آمریکایی‌ها در عین‌الاسد عراق با خاک یکسان شد.
کد خبر: ۸۱۲۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲ 08 January 2020

به گزارش تابناک رضوی، پاسداران نیروی هوافضای سپاه بامداد امروز در عملیاتی انتقام جویانه و همزمان با تدفین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، پایگاه نظامی آمریکایی‌ها در عین‌الاسد عراق با خاک یکسان کردند.

در این عملیات که با نام شهید سلیمانی و با رمز یا زهرا(س) توسط ۳ موشک نیروی هوا فضای سپاه با موفقیت اجرا شد پایگاه عین‌الاسد به کلی تخریب شد.

در پی حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق، سپاه پاسداران اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله القاصم الجبارین

امت اسلامی داغدار، ملت بزرگ و شهیدپرور ایران اسلامی

زمان تحقق وعده صادق فرارسید و به اذن خداوند متعال بامداد امروز در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه طی عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی، با رمز مقدس یا زهرا(س) با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین‌الاسد را در هم کوبیدند. که جزئیات آن متعاقباً به استحضار ملت شریف ایران و آزادگان جهان اسلام خواهد رسید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلام به تبریک این پیروزی بزرگ به امت اسلامی و مردم فداکار و عظیم‌الشان ایران اسلامی اعلام می‌دارد:

1-  به شیطان بزرگ، رژیم سفاک و مستکبر آمریکا هشدار می‌دهیم هر شرارت مجدد و یا تحرک و تجاوز دیگر با پاسخ‌های دردناک‌تر و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد.

2-  به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده‌اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدأ اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، هدف قرار خواهد گرفت.

3-  به هیچ وجه رژیم صهیونیستی را در این جنایات جدای از رژیم جنایتکار آمریکا نمی‌دانیم.

4-  به مردم آمریکا توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روزافزون رژیم ضدمردمی حاکم بر ایالات متحده جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ العزیز الحکیم

18 دی ماه 1398  

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی این افتخار به‌دست آمده جای‌جای ایران به جشن و شادی پرداخت و نخستین گروه برگزار کننده این جشن مشهدی‌ها بودند که همزمان با اذان صبح جشن پیروزی در انتقام سخت را در بارگاه منور رضوی گرفتند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار