مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده باش و حضور افزون بر ۴۰ آتش نشان به همراه تجهیزات ایمنی لازم در مسیر راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهر مشهد مقدس خبر داد.
کد خبر: ۸۲۱۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲ 10 February 2020

به گزارش تابناک رضوی، آتشپاد دوم امیر عزیزی گفت: به منظور حفظ و تامین حداکثری ایمنی راهپیمایان ۲۲ بهمن و پیشگیری از حوادث احتمالی ۴۰ آتش نشان به همراه ۹ خودرو سبک و سنگین، نردبان و موتور سیکلت سیار در مسیر این راهپیمایی مستقر می‌شوند.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد افزود: در همین راستا سازمان آتش نشانی علاوه بر استقرارمستقری‌ها با تجهیزات ایمنی در مسیر راهپیمایی نسبت به فعال کردن گشت‌های موتوری و سیار اقدام کرده و در طول راهپیمایی در خیابان امام رضا (ع)، از میدان پانزده خرداد، میدان بسیج، چهارراه کلانتر و میدان بیت المقدس بابب الجواد، میدان طبرسی و باب الرضا نسبت به گشت زنی اقدام می‌کند.

 

آتشپاد دوم امیر عزیزی خاطر نشان کرد: در روز ۲۲ بهمن بیش از ۵۰۰ آتش نشان و نجاتگر این سازمان در تمامی ۵۰ ایستگاه آتش نشانی شهر مشهد در آماده باش کامل قرار دارند و شهروندان در صورت بروز حادثه با حفظ خونسردی کامل با شماره ۱۲۵ تماس حاصل فرمایند تا آتش نشانان نسبت به امداد رسانی احتمالی اقدام کنند.

 

شهرآرا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار