جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی به تشریح دستگیری عاملان سر قت های خیابانی توسط تیم های تجسس کلانتری آبکوه و شهید هاشمی نژاد مشهد  و رمزگشایی از ۵۸ فقره سرقت های خیابانی پرداخت .
کد خبر: ۸۵۱۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶ 18 May 2020

به گزارش تابناک رضوی، سرتیپ ابراهیم قربانزاده در این خصوص اظهار کرد: در پی گزارش سرقت های سریالی وسایل و قطعات خودروهای سواری گران قیمت دستورات لازم برای پی گیری سریع پرونده صادر شد. تیم های تجسس کلانتری آبکوه در این عملیات ضربتی با چهره زنی یکی از عاملان این سرقت ها او را سوار بر موتورسیکلت آبی رنگ در حال پرسه زنی دستگیر کردند. 

جانشین فر ماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: متهم ۳۴ساله که اسفندماه سال گذشته از زندان آزاد شده در تحقیقات اولیه به ماموران کلانتری آبکوه گفت وسایل ۵۰ دستگاه وسیله نقلیه را سرقت کرده  و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

 

سردار قربانزاده افزود:تیم های تجسس کلانتری شهید هاشمی نژاد نیز در پی گیری پرونده سرقت خودروهای سواری ، یک دستگاه خو دروی زانتیا مسروقه که پلاک خودروی دیگری بر روی آن نصب بود را با تیراندازی هوایی متوقف و متهم را دستگیر کردند.

 

وی گفت: پلیس با هماهنگی مقام قضایی خانه متهم را بازرسی و مقادیری وسایل سرقتی و یک دستگاه خودروی سواری مسروقه دیگر در محل کشف کرد .

سردار قربانزاده تصریح کرد:متهم با معرفی همدستش که چند هفته قبل با خودروی سواری سرقتی در مسیر بزرگراه مشهد _نیشابور دستگیر شده گفت :با همدستش در زندان آشنا شده و پس از آزادی ۸ دستگاه خودرو را به سرقت برده است. 

 

وی اظهار داشت:تحقیقات از متهم پرونده با دستورات تخصصی مقام قضایی ادامه دارد. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار