مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: در تلاش هستیم پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران در کمترین زمان انجام شود.
کد خبر: ۸۹۴۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷ 31 August 2020

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: در تلاش هستیم پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران در کمترین زمان انجام شود.

حجت الاسلام حسین معصومی در این گفت و گو اظهار کرد: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مکرر بنیاد با بیمه دی، مقرر شد تا آن دسته از ایثارگرانی که به مراکز غیر طرف قرارداد بیمه دی مراجعه کرده‌اند، باید اسناد را به نمایندگی بیمه دی تحویل و پس از سه روز، هزینه این عزیزان پرداخت شود. 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به هفته دولت اشاره کرد و گفت: برخی از مناطق در ایران اسلامی وجود داشت که حداقل امکانات را نداشتند، تمامی رشد و پیشرفت ایران اسلامی، پس از انقلاب به وجود آمده و همه دستاوردها را مدیون ایثار ایثارگران هستیم. 

وی با بیان اینکه خدمت به مردم در دین اسلام بسیار پسندیده است و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران به معنای واقعی یک توفیق الهی است، افزود: در چهل سال گذشته، تحریم در نهایت خودش قرار دارد، بیماری کرونا نیز به آن افزوده شده است، اما خدماتی که امروز نظام، برای مردم انجام می‌دهد و افتتاح پروژه‌هایی که صورت می‌گیرد همه قابل تحسین و تقدیر است. 

حجت‌الاسلام معصومی خانواده شهدا را همانند ستاره‌های درخشان دانست و خاطرنشان کرد: اگر فداکاری فرزندان این عزیزان نبود، ممکن بود امنیتی در جامعه نباشد، که من و شما در آن کار کنیم، ایثار شهدا، جانبازان و آزادگان، دشمن را پشت دروازه این کشور سال‌های سال نگه داشته است و امنیت، اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا است. 

وی در خصوص اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در شهرستان خوشاب گفت: ۲۱ فرزند شهید و جانباز در این شهرستان کوچک همچنان جویای کار هستند که همت مضاعف مسئولان این شهرستان جهت رفع بیکاری آینده سازان ایران اسلامی را می‌طلبد. 

حجت الاسلام معصومی به بهسازی گلزار شهدا اشاره و تأکید کرد: در جلسه شورای اداری ایثارگران شهرستان خوشاب طی سالهای ۹۷ و ۹۸ مصوب شد، بهسازی تمامی گلزار‌های تک مزاری، دو مزاری و سه مزاری تا پایان سال ۹۸ به اتمام برسد اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته و در بین شهرستان‌ها در این رابطه خوشاب پایین‌ترین عملکرد را دارد. 

وی به خدمات درمانی اشاره کرد و گفت: بنیاد مطالبات مراکز خدمات درمانی طرف قرارداد با بیمه را پرداخت کرده و پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران باید به کوتاه‌ترین زمان ممکن برسد. 

حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه تکریم ایثارگران در گرو رفع مشکلات ایثارگران است، گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مکرر بنیاد با بیمه دی، مقرر شد تا آن دسته از ایثارگرانی که به مراکز غیر طرف قرارداد بیمه دی مراجعه کرده‌اند، باید اسناد را به نمایندگی بیمه دی تحویل و پس از سه روز، هزینه این عزیزان پرداخت شود. 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در این سفر یک روزه با خانواده شهید والامقام «سید محمد حسینی» و جانباز سرافراز «برات علی عزتی» نیز دیدار کرد.

 

منبع/ایثار

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار