با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی انجام شد؛
با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و به یاد شهدای مدافع سلامت چند نهال در یکی از بوستان‌های مشهد غرس شد.
کد خبر: ۹۱۶۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱ 11 November 2020

به گزارش تابناک رضوی، مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد در خصوص برگزاری این مراسم گفت:  پایان تور دوچرخه سواری جلفا تا مشهد که به سرپرستی جانباز 65 درصد، سید مسعود طباطبائی، سفیر سلامت سازمان نظام پزشکی کشور انجام شده بود، امروز در مشهد برگزار شد.

دکتر مسعود زحمتکش، افزود: همزمان با پایان تور دوچرخه سواری «گرامیداشت شهدای مدافع سلامت»؛ با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی، نماینده مردم مشهد و نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی چند نهال نیز به یاد شهدای سلامت مشهد در بوستان جامی غرس شد.

وی با اشاره به از خودگذشتگی‌های کادر بهداشت و درمان در جریان پاندمی کرونا گفت: کادر بهداشت و درمان ما از روزهای آغازین شیوع کرونا با شجاعت تمام و در شرایطی که با کمبود اقلام حفاظتی ساده مثل ماسک و ... روبرو بودند در مقابله با دشمن ناپیدا و با گذر از جان خود از سلامت و جان مردم ایران زمین، دفاع کردند. 

دکتر زحمت کش، ضمن قدردانی از همه ی فعالان عرصه بهداشت و درمان، گفت: کرونا بزرگانی را از مردم ما گرفت که جبران فقدانشان شاید ده‌ها سال زمان ببرد ما اساتیدی چون دکتر عبدالعلی خوارزمی، دکتر احمد خسروی خراشاد را از دست دادیم. کسانی که اساتید بزرگ و برجسته علم و اخلاق در عرصه پزشکی بودند. 

وی شرایط شهر مشهد را بحرانی توصیف کرد و گفت: از همه مردم تقاضا داریم با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در تجمعات حافظ جان خود و عزیزانشان و حامی کادر بهداشت و درمان کشور باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار