وضعیت کرونای مشهد
رئیس فدراسیون دو و میدانی با وجود وضعیت قرمز کرونایی شهر مشهد گفت: تمهیدات لازم برای برپایی رقابت‌های دو و میدانی بین‌المللی اندیشیده شده و پروتکل‌ها رعایت خواهد شد.
کد خبر: ۹۵۳۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱ 07 April 2021
تابناک خراسان رضوی:هاشم صیامی با اشاره به وضعیت برگزاری رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی در مشهد اظهار داشت: باید پروتکل‌های بهداشتی را تشدید کرده و برابر آن‌ها مسابقات را برگزار کنیم، زیرا مسابقات بین‌المللی و با حضور تیم‌های خارجی است و بلیت‌ها تهیه شده و تیم‌ها باید قبل از آمدن و هنگام ورود به هتل تست کرونا دهند.

وی گفت: مسابقه فرصت طلایی برای ورود ورزشکارانمان به رقابت‌های المپیک است؛ این رقابت‌ها در بخش بانوان و آقایان در دو روز برپا می‌شود؛ رقابت‌های خانم‌ها از فردا و آقایان نیز از شنبه آغاز می‌شود.
رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: این مسابقات در تقویم جهانی قرار گرفته و باید در شرایط فعلی مشهد با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی آن را برگزار کنیم.

صیامی افزود: این مسابقات نخستین مسابقاتی است که در فضای باز و به صورت بین‌المللی بعد از انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و در همان نخستین سال خود در تقویم رقابت‌های جهانی قرار گرفت و به این منظور برگزاری آن به بهترین شکل ممکن اهمیت دارد.
منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار