وضعیت مشهد قرمز شد
رییس پلیس راهور خراسان رضوی از ممنوعیت ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به پنج شهر مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور (که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند) از صبح امروز خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵ 08 April 2021
تابناک خراسان رضوی : سرهنگ حمیدرضا دهنوی از ممنوعیت ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به پنج شهر مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور (که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند) از صبح امروز خبر داد و گفت: مالکان خودرو‌های غیربومی در صورت ورود به این شهر‌ها ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهند شد.

رییس پلیس راهور خراسان رضوی متذکر شد: خروج خودرو با پلاک بومی نیز از شهر‌های با وضعیت قرمز کرونایی ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: طرح منع ورود خودرو‌های غیربومی به شهر‌های دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد از نظر شیوع کرونا همزمان با محدودیت‌های سراسری، از اول آذر تا ۱۳ دی ۹۹ در مشهد و دیگر شهر‌های خراسان رضوی اجرا شد و در پی آبی شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در مشهد از ١٣ دیماه گذشته متوقف شد، اما اجرای آن دوباره از ۱۸ بهمن ماه به خاطر زرد شدن وضعیت مشهد آغاز شد که تا ۲۵ اسفندماه پارسال ادامه یافت.

ذکر این نکته ضروری است؛ طبق گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سایر محدودیت‌ها فعلا بر اساس وضعیت نارنجی است تا هنگامی که رنگ‌بندی وضعیت قرمز که در اپلیکیشن ماسک است به صورت رسمی از طرف وزارت بهداشت و قرارگاه ملی مبارزه با کرونا به ما اعلام شود.
منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار