رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از عملکرد اف.بی.آی، عملکرد آن در تحقیقات درباره ایمیل‌های هیلاری کلینتون را «ننگین» توصیف کرد.
وقتی از معاون وزیر خارجه فرانسه سوال شد «آیا پاریس معتقد است، مدارک آمریکا علیه ایران انکار پذیرنیست؟» وی از پاسخ مستقیم به این سوال خودداری ورزید و طفره رفت.
رئیس شورای عالی انقلاب یمن ضمن رد اتهامات آمریکا درخصوص ایرانی بودن موشک های بالستیک شلیک شده به عربستان، تاکید کرد: آمریکا انواع سلاح های ممنوعه را در اختیار ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان قرار داده است.
اصلاحات مالیاتی مورد نظر "دونالد ترامپ" شرکت‌های اروپایی و آسیایی را در آمریکا دچار مشکل و پرداخت مالیات مضاعف خواهد کرد و همین امر انگیزه‌ای خواهد شد تا اتحادیه اروپا تحریم‌ها علیه روسیه را لغو کند.
هیات دولت سوریه به ریاست نماینده این کشور در سازمان ملل متحد، وارد ژنو شد.
نماینده رئیس‌جمهوری روسیه در امور سوریه تأکید کرد، "بشار اسد" باید امکان شرکت در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری سوریه را داشته باشد و ملت سوریه در مورد سرنوشت او تصمیم بگیرد.
پادشاه عربستان در دیدار با پادشاه اردن تأکید کرد آنچه که به اردن ضرر می‌رساند، به عربستان نیز آسیب می زند.
در حالی که روسیه و آمریکا اختلافات شدید موشکی دارند، رایزنی دو کشور در باره وضع و روند اجرای قرارداد نابودی موشک های بالستیکی میانبرد و کوتاه برد آغاز شد.
در حالی که مهلت ۶۰ روزه کنگره آمریکا برای تصمیم‌گیری درباره توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ رو به اتمام است، ابهام‌ها بر سر سرنوشت این توافق کماکان پابرجا است.
نخست وزیر لبنان اعلام کرد، برخی از احزاب در جریان بحران اخیری که بر وی گذشت، از پشت به او خنجر زدند.
صفحه  از ۷۵