اعترافات تکان دهنده یک افسر علیه رئیس دولت فیلیپین
افشاگری علیه رئیس جمهور جنجالی فیلیپین ادامه دارد یک افسر پلیس سابق فیلیپین در ادعای جدید خود بیان کرد که قسمتی از " جوخه مرگ داوائو" رئیس جمهور فعلی فیلیپین بوده است و به درخواست شهردار سابق 3 نفر راکشته است .
یک شهرک‌نشین صهیونیست، یک شهروند فلسطینی ساکن غرب شهر رام‌الله را با خودرو زیر گرفت و او را به شهادت رساند.
نسبت جرایم اتباع افغانستانی به میزان حضور بسیار کمتر از تصور است
رئیس پلیس مهاجرت نیروی انتظامی با حضور در برنامه «وطن دار» تأکید کرد که «تأهل» دیگر شرط اعطای گواهینامه به مهاجران افغانستانی نیست.
خبرگزاری فرانسه؛
ترامپ در پاسخ به هشدار متقابل روی آورده و گفته: بهتر است او مواظب باشد.
جان بولتون:
نماینده اسبق ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل متحد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را بهترین راه برای خروج از برجام توصیف کرد.
گروه تروریستی داعش مسئولیت حملات تروریستی انجام شده در بخش آزاد شده شهر موصل و بغداد را که به کشته شدن ۱۰ نفر و زخمی شدن ۳۳ تن منجر شده بود بر عهده گرفت.
در برهه اخیر شایعاتی درباره رئیس جمهور سوریه منتشر شد، اما دیدارهای اخیر وی خط بطلانی بر این شایعات بود.
کاخ سفید: ایران برجام را نقض می‌کند
سخنگوی کاخ سفید مدعی است که ایران برجام را مکرراً نقض می‌کند و می‌گوید که ترامپ برای مقابله با این وضعیت، گزینه‌هایی دارد که فعلاً از آنها سخن نمی‌گوید
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات در شمال و شرق کشور در پاسخ به تسنیم پیرامون مشکلات صدور ویزای فرهنگیان برای سفر به افغانستان توضیحاتی ارائه داد و اعلام کرد در سال ۹۶ هرات و خراسان رضوی خواهرخوانده می‌شوند.
وب‌سایت واشنگتن‌پست با انتشار تصاویری مراسم تحلیف باراک اوباما و دونالد ترامپ را مقایسه کرد.
صفحه  از ۳۶