گوگل از شناسایی آسیب پذیری های خطرناکی در مرورگر Edge مایکروسافت و همین طور مرورگر اینترنتی Internet Explorer ۱۱ خبر داد که به هکرها این امکان را می دهد به رایانه های کاربران آسیب بزنند.
یک زن نویسنده آمریکایی که در پی ابتلا به سرطان تخمدان، در روزهای پایانی عمر به سر می‌برد، در یک سایت زوج‌یابی برای همسرش حساب کاربری باز کرده است تا او بتواند “یک ماجرای عاشقانه دیگر” برای خودش پیدا کند.
تروریستهای داعش به موشکهای ۷۰ هزار دلاری تجهیز شدند / لشگر فاطمیون از جنس عاشورا است
سردار قاآنی در یادواره شهدای لشگر فاطمیون اعلام کرد:
جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: لشکر فاطمیون یک نیروی عادی نیست، بلکه از جنس عاشورا است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز در حدی که استطاعت دارد به آنها کمک می کند هر چند که اگر این کمک هم نمی شد خود رزمندگان می رفتند.
رکورد تاریخی اصغر فرهادی
فیلم اصغر فرهادی برنده جایزه بهترین فیلم خارجی زبان هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار شد.
دانشگاهی در عربستان، 27 دانشجوی دختر را به دلیل داشتن ظاهری مردانه از دانشگاه اخراج کرد.
اعترافات تکان دهنده یک افسر علیه رئیس دولت فیلیپین
افشاگری علیه رئیس جمهور جنجالی فیلیپین ادامه دارد یک افسر پلیس سابق فیلیپین در ادعای جدید خود بیان کرد که قسمتی از " جوخه مرگ داوائو" رئیس جمهور فعلی فیلیپین بوده است و به درخواست شهردار سابق 3 نفر راکشته است .
یک شهرک‌نشین صهیونیست، یک شهروند فلسطینی ساکن غرب شهر رام‌الله را با خودرو زیر گرفت و او را به شهادت رساند.
نسبت جرایم اتباع افغانستانی به میزان حضور بسیار کمتر از تصور است
رئیس پلیس مهاجرت نیروی انتظامی با حضور در برنامه «وطن دار» تأکید کرد که «تأهل» دیگر شرط اعطای گواهینامه به مهاجران افغانستانی نیست.
خبرگزاری فرانسه؛
ترامپ در پاسخ به هشدار متقابل روی آورده و گفته: بهتر است او مواظب باشد.
جان بولتون:
نماینده اسبق ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل متحد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را بهترین راه برای خروج از برجام توصیف کرد.
صفحه  از ۳۷