«ملخ‌» غذای محبوب کدام کشورهاست؟
بحران تهیه غذا ، جامعه جهانی را به کشف غذاهای تازه برای بشر واداشته است. در این میان، یکی از محبوب ترین روشها برای اقتصادی‌تر کردن سبد خانوار، استفاده از حشرات است.
آتلانتیک‌گرایی
اهداف نظامی عملیات هفته گذشته آمریکا مشخص نیست زیرا کشته شدن ۳۶ داعشی با هزینه ۱۶ میلیون دلار با استفاده از «مادربمب» در ننگرهار غیر منطقی به نظر می‌رسد.
مقامات چینی استفاده از روبند برای زنان در اماکن عمومی و ریش بلند نامتعارف برای مردان مسلمان را ممنوع کردند.
قاسمی:
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهار داشت:جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده است اساسا نیازی به دخالت در امور داخلی دیگر کشورها ندارد و همواره به حُسن همجواری، احترام به حق حاکمیت دولت ها و عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشور ها به عنوان اصول و قواعد مسلّم و منطبق با قانون اساسی کشور و تمامی موازین بین المللی پایبند است.
گوگل از شناسایی آسیب پذیری های خطرناکی در مرورگر Edge مایکروسافت و همین طور مرورگر اینترنتی Internet Explorer ۱۱ خبر داد که به هکرها این امکان را می دهد به رایانه های کاربران آسیب بزنند.
یک زن نویسنده آمریکایی که در پی ابتلا به سرطان تخمدان، در روزهای پایانی عمر به سر می‌برد، در یک سایت زوج‌یابی برای همسرش حساب کاربری باز کرده است تا او بتواند “یک ماجرای عاشقانه دیگر” برای خودش پیدا کند.
تروریستهای داعش به موشکهای ۷۰ هزار دلاری تجهیز شدند / لشگر فاطمیون از جنس عاشورا است
سردار قاآنی در یادواره شهدای لشگر فاطمیون اعلام کرد:
جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: لشکر فاطمیون یک نیروی عادی نیست، بلکه از جنس عاشورا است و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز در حدی که استطاعت دارد به آنها کمک می کند هر چند که اگر این کمک هم نمی شد خود رزمندگان می رفتند.
رکورد تاریخی اصغر فرهادی
فیلم اصغر فرهادی برنده جایزه بهترین فیلم خارجی زبان هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار شد.
صفحه  از ۳۷