خرید ایرباس حیاتی‌تر است یا قطعات یدکی هواپیما ؟!
اولویت ها در صنعت حمل و نقل هوائی ایران
خرید هواپیمای ایرباس که حسابی این روزها خبر ساز شده را باید از آن دسته اتفاقاتی دانست که گروهی از آن برای منافع انتخاباتی و گروهی دیگر برای از میدان به در کردن رقیب استفاده می‌کنند اما به راستی فارغ از این مباحث، اولویت‌های صنعت حمل و منقل هوائی ما و اصلی‌ترین نیازهای امروز آن چیست؟!
نماینده ولی فقیه در امور حج از دریافت دعوتنامه رسمی عربستان برای حج خبر داد و گفت: مقدمات لازم برای شرکت در مذاکرات دو جانبه با مسؤولان حج عربستان فراهم می‌شود.
آیت‌الله اختری: سقوط رژیم سعودی و اسرائیل نزدیک است
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در حرم منوری رضوی(ع) گفت: خون شهدایی همچون شهید شیخ نمر باقر‌النمر گریبان آل سعود را می‌گیرد و پایان عمر این رژیم خائن نزدیک است.
دعوتنامه عمومی به مشهد ؛ معنویت را باید از نزدیک لمس کرد / شیعیان امام مهربانی ها با گروه های تندرو داعش و القاعده در تضادند
اقدام خودجوش یک شهروند مشهدی، همزمان با آغاز سال 2017 و انتخاب مشهد به‌عنوان پایتخت فرهنگ جهان اسلام ؛
همزمان با انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و همزمان با آغاز سال نو میلادی ، دکتر برادران با انتشار دعوتنامه ای عمومی و سرگشاده، از مشهد به عنوان معنوی‌ترین مرکز جهان یاد کرد که سفر به آن در کنار آرامش و امنیت، یک تجربه شیرین و کم‌هزینه است.
تسهیل در معرفت عمومی نسبت به امام رضا(ع) / تنها حبل الهی بر مدار قرآن و عترت شکل‌پذیر است
در پیام شهردار به شهرداران کشورهای اسلامی هم‌زمان با معرفی مشهد به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام تاکید کرد؛
هم‌زمان با آغاز رویداد مشهد ۲۰۱۷، شهردار مشهد در پیامی خطاب به شهرداران کشورهای اسلامی با تاکید بر اینکه «تنها حبل الهی بر مدار قرآن و عترت شکل‌پذیر است» اظهار امیدواری کرد که نسبت به برکات و اثرات بی‌بدیل امام رئوف در زندگی بشری ادای دین شده و وظیفه تاریخی‌ در قبال امت رسول‌ا...(ص) در تسهیل در معرفتشان نسبت به امام‌ رضا(ع) انجام گردد.
از غیرقانونی خواندن تجمع تا حصارکشی امنیتی مقابل کنسولگری ترکیه در مشهد
درحالیکه جوانان حامی گفتمان انقلاب اسلامی و جمعیت رهروان راه امام (ره) و طلاب انقلابی در کنار شورای هماهنگی حزب الله، آمادگی خویش را برای برگزاری تجمع اعتراضی مقابل کنسولگری ترکیه اعلام کردند، فرماندار مشهد هرگونه تجمع مقابل کنسولگری ترکیه را غیرقانونی خواند و البته حصارهای آهنی برای حفظ امنیت این مکان در خیابان خیام مشهد کشیده شده است.
نخست‌وزیر استرالیا می‌گوید این کشور باید بعد از پایان سلطنت ملکه الیزابت دوم، از بریتانیا مستقل شود و نظام جمهوری تشکیل دهد.
حزب الله مشهد مقابل کنسولگری ترکیه تجمع می‌کند
مسئول شورای هماهنگی حزب‌الله در جمع نیروهای حزب اللهی مشهد اعلام کرد: در مقابله با تجمع صورت گرفته در مقابل کنسولگری ایران در استانبول حزب الله تجمعی را در مقابل کنسولگری ترکیه در مشهد، برگزار می‌کند.
سخنگوی کاخ سفید از حمایت ایالات متحده برای برقراری آتش بس در حلب به منظور پایان بخشیدن به درگیریها و خروج غیر نظامیان از این شهر در سوریه خبر داد.
ای بی سی نوشت: در اقدامی غیرمنتظره، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا حاضر به امضای مصوبه تمدید تحریم های ایران (ایسا) نشده است اما اجازه داده است که بدون امضای او تبدیل به قانون شود.
صفحه  از ۳۵