سخنگوی هیئت فوتبال خراسان رضوی:
سخنگوی هیئت فوتبال خراسان رضوی جزئیات و زمان و مکان بلیت فروشی دیدار تیم‌های پدیده و استقلال را اعلام کرد.
رئیس هیأت دوچرخه سواری خراسان رضوی گفت: افسانه سجادی به عنوان مربی و رضوان شریفیان به عنوان دوچرخه سوار از این استان برای شرکت در دوره مربیگری دوچرخه سواری عازم کره جنوبی شدند.
با حضور مهدی تاج؛
کمیته فنی و توسعه فوتبال ایران اولین جلسه خود رد سال96 را برگزار کرد.
بازيكن تيم فوتبال استقلال با دريافت كارت زرد مقابل الاهلى در آستانه محروميت قرار دارند.
اولین سایت رسمی پروازی – تمرینی تریک، پاراموتور و پاراگلایدر در شهر شاندیز افتتاح شد.
«استراتژی قورباغه» در انعکاس تصاویر مبتذل از تنیس بانوان در مشهد
انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام این انتظار را ایجاد کرد تا چهره‌ای الگو از شعائر و ارزش‌های اسلامی از پایتخت معنوی ایران اسلامی به جهانیان مخابره و متجلی شود اما تصاویر نامناسب منتشر شده از رقابت‌های منطقه‌ای تنیس بانوان کشور در مجموعه ورزشی سجاد مشهد در هفته پایانی فروردین‌ 96 و انعکاس آن در رسانه ملی و خبرگزاری دولت، نشان داد که با وضع مطلوب فاصله بسیار داریم!
هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران
هفته بیست و هشتم لیگ برتر با برگزاری هفت دیدار به پایان رسید که ماشین سازی به لیگ دست یک سقوط کرد و تیم های بالای جدولی مقابل تیم های انتهای جدولی به برتری رسیدند.
هیات فوتبال خراسان رضوی قصد دارد از فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس دلجویی کند.
دیدار پرسپولیس و پدیده خراسان با برتری قاطع قهرمان لیگ شانزدهم به پایان رسید تا شاگردان برانکو جشن قهرمانی خود را برپا کنند.
دو تیم سیاه جامگان و پیکان به مصاف هم می روند
در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
امروز پنج‌شنبه ۳۱ فروردین دو تیم سیاه‌جامگان و پیکان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد با قضاوت وحید کاظمی، محمدرضا منصوری، علی میرزابیگی و محمد ملکی به مصاف هم می‌روند.
صفحه  از ۴۵