پخش اولین قسمت از برنامه تلویزیونی «نود» در سال جدید، امشب، دوشنبه 7 فروردین ماه از ساعت 22:15 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .
مراسم رونمایی از اتوبوس جدید تیم ملی فوتبال ایران که با حمایت مردم خریداری شده است با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.
سرمربی اروگوئه‌ای تیم ملی فوتبال قطر اعتراف کرد که ایران قوی‌ترین خط دفاعی گروه A انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دارد.
مدیر تیم سیاه‌جامگان:
مدیر تیم سیاه‌جامگان درباره درخواست میزبانی باشگاه پرسپولیس برای بازی پایانی لیگ برتر مقابل این تیم توضیح داد.
داور سنگاپوری قضاوت دیدار ایران و چین را بر عهده گرفت.
تابناک رضوی به نقل از روز نو: البته اینها به وقت كار جای خود را به جدیت می‌دهد. منصوریان در كنار اینها، آدم خوش مشربی است. اگر پای حرف‌هایش بنشینید، می‌توانید ساعت‌ها پلك نزنید. همیشه داستان‌هایی شنیدنی دارد. به بهانه عید نوروز، دقایقی پای حرف‌های او نشستیم و منصوریان سؤالات جدی و فان ما پاسخ داد.
پرونده ژوزه و باشگاه پرسپولیس در دادگاه CAS در حال رسیدگی است و آنطور که امیر علی حسینی مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس به سایت نود می گوید این رای بین 15 تا 20 فروردین صادر می شود و تا این لحظه چیزی به باشگاه پرسپولیس اعلام نشده است. در واقع اول باید دادگاه CAS رای بدهد و بعد روند قانونی مبنی بر دادن فرصت به باشگاه پرسپولیس طی شود.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت:در مجموع در سال ۹۵ دهیاری های استان ۸۰ میلیارد ریال به صورت مستقیم در جهت توسعه زیر ساخت های ورزشی روستاها سرمایه گذاری کرده اند.
گروه اول روسیه که پیش از این مقابل قزاقستان و ایران به پیروزی رسیده بود، صبح امروز با نتیجه 7 بر یک آلمان را هم شکست داد تا با 3 پیروزی فینالیست شود.
باشگاه استقلال:
رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال در تماس بازیکنان این تیم مدعی شده از سمت خود استعفا کرده است.
صفحه  از ۳۹