شکستن شاخ غول غرب با ورود هواپیمای ایرباس!
ایرباس ارمغان برجام در سکوت خبری در مشهد فرود آمد!
هواپیمای ایرباس 321 که پس از برجام خریداری شده ساعت 10:20 امروز سه شنبه با 200 مسافر از خانواده شهدا و ایثارگران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در حالی بر زمین نشست که گویا خانواده شهدا و مسئولان بنیاد شهید با تبلیغاتی شدن این پرواز مخالفت کرده بودند.
مصلحی: ظریف در زمان مذاکرات ترسیده بود! / طرح دشمن برای انتخابات 96 به خیابان کشاندن طبقات متوسط به پایین علیه نظام است
وزیر سابق اطلاعات گفت: یکی از ترفندهای دشمن، ایجاد ترس با تهدید است، همان‌طور که آقای ظریف، در زمان مذاکرات، در نتیجه تهدیدات دشمن، عنوان کرده بود که آمریکا می‌تواند با فشار دادن یک کلید تمام تأسیسات ما را نابود کند! و این ترس سبب اشتباهات دیگر شد.
این روزها بحث بر سر جانشینی آیت الله هاشمی بر ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و سایر جایگاه‌های خطیر وی جدیست اما از همه جالب‌تر گمانه زنی برخی حامیان احمدی نژاد برای تصدیگری این عنوان توسط رئیس جمهور سابق است.
روزنامه اعتماد یکی از نامزدهای اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری را ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی دانست.
آیت الله هاشمی در روز رحلتشان داخل استخر سکته می کنند، تا محافظان متوجه شوند و ایشان را بیرون بیاورند و سوار آمبولانس کنند، علائم حیاتی از بین رفته بود.
«این بار اعزام "خانواده شهدا" با ایرباس به مشهد!؟» عنوان مطلبي است كه سرویس سیاسی پايگاه خبري شهدا ایران كار كرد و در آن مدعي شد كه اين سفر ممكن است با اهداف انتخاباتي و سياسي باشد.
مهدی هاشمی: دنیا برایم زندان شده یکی از وکلای مهدی هاشمی گفت: مهدی می‌گوید بدون بابا بیرون زندان بدتر و بی‌رحم‌تر است. ناطقان: وحید ابوالمعالی گفت: این چند روز، دائما برخی به شیطنت و عده‌ای از سر کم‌توجهی یا بی‌مهری میپرسند که مرخصی مهدی(هاشمی) چه زمانی تمام می‌شود؟ نمی‌دانم چه بگویم، اما مهدی را که در آغوش گرفته بودم و هر دو می‌گریستیم، به من گفت؛ وحید دیگر دنیا برایم زندان شد. فرقی نمی‌کند کجا باشم. بدون بابا، بیرون، زندان بدتر و بی‌رحم‌تر است.
پیام انتحاری ؛ پیامدحضور مهدی هاشمی کنار روحانی
حاشیه‌های غسل و دفن آیت‌الله هاشمی رفسنجانی/ از زیارت عاشورا در کنار پیکر در حیاط منزل امام راحل تا انگشتر خاص سردار قاسم سلیمانی
صفحه  از ۶۷