رئیس پژوهشگاه شاخص‌پژوه گفت: هنوز اصل 44 به طور واقعی در کشور محقق نشده است.
مهدی هاشمی كه مرخصی وی آخرین بار تا هفتم اسفند ماه جاری تمدید شده بود، باز هم به زندان برنگشت.
یک مقام مسئول در وزارت اطلاعات هرگونه ارتباط بین فوت خانم مهدیس لبابی میرقوامی با این وزارتخانه را تکذیب کرد و گفت: براساس بررسی ها و رصدهای اطلاعاتی، وی در تاریخ ۷ بهمن به علت بروز برخی مشکلات خانوادگی، خودکشی کرده است.
استیضاح آخوندی کارشناسی بود، نه سیاسی
معاون امور مجلس رئیس‌جمهور گفت: روحانی در هفته‌های اخیر به این نتیجه رسیده است که در انتخابات ۹۶ حضور می‌یابد.
برجام افتخاری برای همه ایران است
حماسه است؛ حماسه‌ای به اندازه آنچه در ۹۲ آفریده شد و شاید هم بزرگ‌تر از آن. حماسه‌ای که این بار دیگر حاصلش رای ملت نیست بلکه پیامی است که به جهان مخابره خواهد شد و پیام هم‌طرازشدن منافع ملی با منافع جناحی است.
دوتابعیتی‌ها در رأس کارند
پاسخ حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور به اظهارات وزیر اطلاعات درباره اعلام مصادیق مدیران دوتابعیتی و احتمال عدم حضور مدیر دوتابعیتی در دولت، ماجرای دوتابعیتی‌های دولتی را بار دیگر در کانون توجهات قرار داد.
رييس جمهور:
رئیس‌جمهور با ابراز تأسف از ایجاد برخی آلودگی‌های صوتی در خیابان‌ها گفت: بعضی‌ها گاز ماشینشان به بوق وصل است و مدام بوق می‌زنند؛ اینها در جسم، روح و روان آدم تأثیر می‌گذارد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از قرائت گزارش نهایی کمیسیون متبوعش درباره حادثه ساختمان پلاسکو پس از بررسی لایحه بودجه در صحن علنی مجلس خبر داد.
طی حکمی از سوی رییس سازمان زندان‌ها؛
طی حکمی از سوی رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور علی هاشمی به عنوان مدیرکل زندان‌های خراسان جنوبی منصوب شد.
ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در چهار حوزه انتخابیه آغاز شد.
صفحه  از ۷۵