رییس فراکسیون خانواده مجلس با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رییسه این فراکسیون، به تشریح ضرورت‌های تشکیل چنین فراکسیونی در مجلس پرداخت و گفت که بعضاً موضوعات مربوط به خانواده به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی‌گیرد.
عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین گفت: به نظر می‌رسد دولت در شرایت خاص و با توجه به معذوراتی آقای غلامی را معرفی کرده است و بالاخره دولت باید نظر همه مراکز قدرت را به خصوص مراجع را جلب کند.
محمد جواد ظریف با انتشار پستی در توئیتر خود جواب سخنان واهی رکس تیلرسون را داد.
به نظر می‌رسد جمهوری اسلامی ایران در راهبرد خود در مواجهه با مواضع دولت ایالات متحده باید از دو دام و تله استراتژیک بپرهیزد و دو اقدام تاکتیکی را هم صورت عملی ببخشد.
نشست غیرعلنی امروز مجلس با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز به کار کرد.
این اولین گفت‌وگوی تفصیلی با معصومه ابتکار پس از استقرار در معاونت امور زنان و خانواده است.
نطق جناب سید علی خمینی چند پله و بلکه بیشتر پربارتر٬ محکم تر و انقلابی تر از خطابه خود نماز جمعه بود. کاش امثال سیدعلی خمینی امامت جمعه تهران را برعهده داشتند تا نمازجمعه از وضعیت کنونی خارج می شد.
ریاست دانشگاه بوعلی سینا، گزینه احتمالی برای تصدی وزارت علوم هفته گذشته با وزیر پیشین علوم، معاون اول رئیس جمهور و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
انتصابات شهردار مشهد بر اساس تخصص، تجربه و کارآمدی بوده است
پرونده ویژه تابناک رضوی(4)؛
در اردیبهشت سال جاری لیست امید به طور کامل صندلی های شورای شهر را از آن خود کرد و شهردار مشهد از میان این اعضا انتخاب شد. این روزها قطار انتصابات شهردار به سرعت در حال عبور است و تقی زاده خامسی معاونین خود را معرفی کرده است.
خطیب جمعه شادگان گفت: آوردن نام سپاه پاسداران در قانون اساسی ایران از نشانه‌های اقتدار کشور است.
صفحه  از ۱۷۵