وزیر بهداشت می‌گوید قصد داشته مجددا نامزد وزارت نشود اما چون قول داده‌اند که رسانه‌ها به او حمله نکنند، مجددا پذیرفته تا وزیر شود.
شهردار منتخب ازجامعیت مناسبی برخوردار است
آرین منش:
نماینده پیشین مردم مشهد درمجلس شورای اسلامی در خصوص روند انتخاب شهردار و ویژگیهای تقی زاده خامسی بعنوان شهردار مشهد گفت: اگر چه شناخت بنده برای اظهار نظر وقضاوت کافی نیست، اما بطور کلی بنظر میرسد روند انتخاب شهردار نسبتا دموکراتیک بود و مبتنی بر خرد جمعی، اگر چه بهتر بود منتخبین به نظر سایر جریانهای موثر هم در مسیر انتخاب اعتنا میکردند.
باصدور پیامی؛
رئیس مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی انتصاب آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
نقدی بر برنامه شهردار منتخب مشهد
روزنامه قانون نوشت:عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست ایران شد؛شوک بزرگ خبری که روز گذشته فعالان،کارشناسان و استادان محیط‌زیست کشور را متعجب کرد، انتخابی که با شعار محیط‌زیستی دولت تناسبی ندارد.
رونالدو، مسی و بوفون سه نامزد جایزه بهترین بازیکن فصل فوتبال اروپا خواهند بود.
نمایندگان مجلس با برگزاری جلسات علنی مجلس به صورت دو شیفت و تا ساعت ۱۹:۳۰ برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی موافقت کردند.
محمد رضا كلايي با بيانيه اي به نفع اجماع اصلاح طلبان از ادامه فرآيند انتخاب شهردار مشهد انصراف داد.
نگاهی به گزینه‌های روی میز شورای پنجم برای شهرداری مشهد
لیست 6 نفره کاندیداهای شهرداری مشهد امروز در حالی به سه نفر خواهد رسید که این افراد از آنچه شورای پنجمی‌ها به‌عنوان مؤلفه‌های لازم برای مدیریت شهری مشهد برشمرده بودند، فاصله‌دارند.
گفت‌وگو با دکتر سیدحسن هاشمی
دکتر سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که تا پیش از ارائه فهرست وزرای دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی صحبت از عدم حضور وی می‌شد، در گفت‌وگویی تازه با اشاره به بی‌سابقه بودن میزان حاشیه‌سازی‌ها و حمله به وزارت و شخص وزیر در طول تاریخ وزارت بهداشت گفت: قول‌هایی داده شده که دیگر شاهد این حاشیه‌ها حداقل از سوی دستگاه‌های خبری حکومتی نباشیم تا بتوانیم موثرتر از گذشته همراه دولت و مردم باشیم.
صفحه  از ۱۴۸