برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پر شور مردم روزه‌دار ایران بازتاب گسترده‌ای داشت.
مردم فلسطين نماد بصیرت و آگاهی در مبارزه با استکبار جهاني هستند / داعش فرزند ناخلف يهود و آل سعود است/ بایداقدام های موشکي ایران تا سرنگوني داعش و حاميان آنها ادامه يابد.
امام جمعه تربت جام در اجتماع راهپیمایان روز جهانی قدس؛
امام جمعه تربت جام در اجتماع راهپیمایان روز جهانی قدس گفت: مردم فلسطين نماد بصیرت و آگاهی در مبارزه با استکبار جهاني هستند و اگر فلسطين به آغوش اسلام عزیز برگردد دست و پاي صهيونيست بين الملل در جهان جمع مي شود.
روز قدس روز بیداری همه مسلمانان دنیا است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضور در جبهه اسلام مقابل کفر است.
حکم انفصال شهردار مشهد ربطی به استانداری و مسائل سیاسی ندارد/جناحی کردن پرونده های شهردار نوعی فرار از مسولیت و جفا به مسولان استان است
استاندار خراسان رضوی:
استاندار خراسان رضوی گفت: هیچ یک از پرونده های شهردار مشهد در هیات رسیدگی به تخلفات وزارت کشور و نیز دیوان محاسبات هیچ ربطی به استانداری خراسان رضوی ندارد و طرح مباحث اخیر از سوی مرتضوی فرار از مسئولیت است .
دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین تیرماه در خراسان رضوی افتتاح می شود
دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در خراسان رضوی:
دبیر جمعیت دفاع از فلسطین در خراسان رضوی گفت: جمعیت دفاع از ملت فلسطین، جمعیتی هیئت امنایی و با تشکلی مردمی در راستای دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین فعالیت دفتر استان خراسان رضوی خود را از سال 95 آغاز کرده است.
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت:در حال حاضر مرزهای استان خراسان رضوی یکی از امن ترین مرزهای کشور محسوب می شوند و دشمنان بدانند که کوچکترین تحرکی که در مرزهای استان صورت بگیرد از سوی نیروهای مرزبانی خنثی خواهد شد.
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در آستانه «روز جهاني قدس» و برگزاري راهپيمايي مردمي و شکوهمند در اين روز توسط ملت بزرگ ايران همپاي ساير مسلمانان و آزادگان، طي اطلاعيه‌اي شعارهاي «روز جهاني قدس»را اعلام کرد.
شهردار تهران گفت: گاهی فکر می کنیم اگر همه به جهت گرایش سیاسی یکدست شوند، مشکلات حل می شود؛ این در حالی است که ما این یکدست بودن را در شورا و مجلس تجربه کرده‌ایم و نشان داده که اینطور نیست. از این رو باید با منطق کارمان را انجام دهیم و قانون را به جای گرایش ها محور قرار دهیم.
اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان های خراسان رضوی
مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان های خراسان رضوی اعلام شد.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: حمله تروریست‌ها به مجلس و مرقد امام(ره) هیچ تاثیری در امنیت ایران نداشته است.
صفحه  از ۱۲۷