ولنگاری‌های فرهنگی موجود در کشور نتیجه کم کاری ما در زمینه تهاجم فکری و فرهنگی است
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی:
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: بحران‌های مختلف در جریان‌های سیاسی مختلف را باید با قرآن تطبیق دهیم تا ملاک جریان شناسی ما آیات قرآن باشد.
افزایش مشارکت زنان در فضای انتخاباتی
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با اشره به رشد ثبت نام داوطلبان در این دوره از انتخابات از افزایش حضور زنان و ثبت نام آنان در این دور از انتخابات اشاره کرد.
مديريت شهري شايسته ترين افراد را مي خواهد/ شایسته سالاری نیاز مردم مشهد در شورای شهر پنجم
با نزدیک شدن به انتخابات شورای شهر؛
شهر مشهد دومین کلان شهر مذهبی دنیا است که نگاه ویژه ای بدان شده؛ این در صورتی است که مدیریت ناکارآمد شهری از جمله مسائلی است که این کلان شهر را با چالش جدی مواجه کرده است.
ستادهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب در تمامی شهرستان‌های استان خراسان رضوی راه‌اندازی شد
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی:
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی از راه‌اندازی ستادهای مردمی این جبهه در تمامی شهرستان‌های استان خراسان رضوی خبر داد.
صدور اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور به مدیران و اصحاب رسانه
سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی از صدور اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور خطاب به مدیران و اصحاب رسانه خبر داد.
به گزارش تابناک رضوی، روزنامه شرق در گفت‌وگو با بهرام پارسایی، عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شورا‌های شهر و روستا، نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر و روستا را بررسی کرده است.
۲۴روز تا انتخابات/پوشش زنده مهمترین اخبار رسمی وغیررسمی
کاندیدا روحانی قالیباف جهانگیری رئیسی هاشمی طبا ریاست جمهوری 96 انتخابات هستند.
دیرینه‌شناسی ورود همسران نامزدها به انتخابات
اما چالش برای کاندیداهای ریاست جمهور آنجاست که باوجود اینکه ایده حضور همسران در کنار مردان سیاست بسیار مفید و مثبت است اما لزوما تاثیرگذار نخواهد بود چرا کم تجربگی زنان در عصر بازی سیاست ممکن است موجب مشکلات جدی در کمپین انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری شود.
کاندیدا روحانی قالیباف جهانگیری رئیسی هاشمی طبا ریاست جمهوری 96 انتخابات حسن روحانی، اسحاق جهانگیری، ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، مصطفی میرسلیم و مصطفی هاشمی‌طبا چه می‌پوشند و حتی ازچه انگشترهایی برای زینت دست خود استفاده می‌کنند.
سید احسان قاضی‌زاده هاشمی:
عضو شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: اولین مناظره شش نامزد روز جمعه ساعت 16 بعدازظهر از دو شبکه یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران و رادیو ایران پخش می‌شود.
صفحه  از ۹۸