معاون اقتصادي وزير كشور؛
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه اي وزارت كشور، از ابتكار وزير كشور براي برگزاري نشست صميمي نمايندگان تمامي دستگاههاي مرتبط ، براي بررسي اخرين وضعيت شركت پديده شانديز و هموار نمودن موانع باقيمانده، براي اغازعمليات اجرايي پروژه پديده شانديز، طي هفته اينده خبر داد.
طرح های تفصیلی نتوانسته به نیازهای مردم پاسخ دهد/فرایند تهیه و اجرای طرح های جامع، مالامال از سیاست زدگی است
مدیر سابق طرح های توسعه شهری در دومین نشست مشهد شهر من:
مدیر سابق طرح های توسعه شهری در دومین نشست مشهد شهر من به میزبانی روزنامه آسیا و با موضوع طرح های جامع و تفصیلی گفت: فرایند تهیه و اجرای طرح های جامع، مالامال از سیاست زدگی است و بخاطر عدم تعادل در فرآیندها و روش های توسعه، شهر دچار سرطان توسعه شده است.
دشت مشهد از مدت‌ها پیش با خطر کاهش منابع آب زیرزمینی روبه‌رو بوده است و تلاشی جدی برای کنترل این بحران صورت نگرفته و یا، اگر گرفته، آن‌چنان که باید مؤثر نبوده است.
مدیر امور بازاریابی بانک شهر خبر داد:
مدیر امور بازاریابی بانک شهر گفت :به ناشران سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط بانک شهر تسهیلات ارائه می شود.
رییس کل سازمان خصوصی سازی خبرداد:
رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت مشمولان گفت: پرداخت سود سهام قبل از ماه‌های تیر و مرداد اجرایی نخواهد شد.
مشاور رییس سازمان خصوصی سازی در مورد آخرین وضعیت سهام عدالت اظهارداشت: طرح سهام عدالت در سه فاز تقسیم‌بندی شده بود، فاز اول‌مربوط به ارائه صورتحساب و افزایش سهم دارایی‌ به عنوان دارایی‌ اقساط بود که در تاریخ ۱۷ اسفندماه آئین آن رونمایی شد و تاکنون ۳۳ میلیون نفر برای دریافت صورت حساب به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده‌اند.
معاون دادستانی مشهد:
معاون دادستانی مشهد که از قضات اصلی رسیدگی به پرونده موسسه کاسپین است،گفت: یکی از دلایلی که باعث شده پرونده کاسپین به سرانجام نرسد بانک مرکزی است.
⁣مدیر امور سلامت بانک شهر، برنامه‌های هفته ملی سلامت را اعلام کرد.
۲۹۳هزاربیکاردرخراسان رضوی وجود دارد
مدیرکل اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی از وجود۲۹۳هزاربیکاردراین استان خبردادوگفت:نرخ بیکاری استان در ردیف ۷ استان بیشترین بیکارقراردارد.
معاون دادستانی مشهد:
معاون دادستانی مشهد که از قضات اصلی رسیدگی به این پرونده است گفت: یکی از دلایلی که باعث شده پرونده کاسپین به سرانجام نرسد بانک مرکزی است.
صفحه  از ۱۳۱