ساخت و بازسازی ۱۶۶ واحد مسکونی تخریبی در سیل خراسان رضوی از فردا آغاز می‌شود
معاون امور مسکن روستایی و بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبرداد:
معاون امور مسکن روستایی و بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت و بازسازی ۱۶۶ واحد مسکونی تخریبی در سیل خراسان رضوی از فردا آغاز می‌شود.
معاون اقتصادی شهرداری مشهد در جلسه علنی شورا اعلام کرد؛
یک ساعت ابتدای جلسه علنی روز گذشته شورای اسلامی شهر مشهد رنگ‌وبوی اقتصادی داشت. معاون اقتصادی شهرداری مشهد در ابتدای جلسه گزارشی از روند فعالیت‌های این معاونت در دوره فعلی مدیریت شهری ارائه داد. رئیس کمیسیون امور اقتصادی شورا نیز به بیان برخی نکات دراین‌زمینه پرداخت.
مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد اعلام کرد:
مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اشتغال زایی نیاز اصلی مردم حاشیه شهر است گفت: اگر تناسبی میان آبادانی حاشیه شهر و ایجاد اشتغال برای مردم در نظر گرفته نشود به زودی شاهد کوچ حاشیه نشینان به مناطق کم برخوردارتر خواهیم بود.
معاون اقتصادی شهردار مشهد در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرنگار ما:
معاون اقتصادی شهردار مشهدمقدس گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای خط ۲ قطار شهری اوراق مشارکت منتشر شد اگر ما اصل و فرع سود آن را ندهیم مشکل‌ساز می‌شود که هم اکنون اصل و فرع بدهی سود کوپن‌های اوراق مشارکت شهرداری پرداخت شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: بر اثر سیل اخیر، بیش از 100 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات آبرسانی 39 روستای استان وارد شده است.
مدیر اجرایی این نمایشگاه با اعلام این خبر گفت: دومین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه و فرصت های سرمایه گذاری با هدف جمع کردن همه ارکان بازار سرمایه و منابع مالی خرد و کلان زیر یک سقف در کنار کسانی که نیاز به تامین سرمایه دارند برگزار می شود.
مدیربرگزاری همایش سرمایه گذاری نظام مالی و سرمایه در مشهد گفت: این گردهمایی فرصت مناسبی است تا دومین کلان شهر مذهبی جهان،نیازهای عمرانی،فرهنگی و اجتماعی خود را برای تامین مالی فهرست کند.
معاون صنايع کوچک شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوي بر توسعه صنايع روستايي در سياست هاي اقتصاد مقاومتي تأکيد کرد.
هم اکنون عمده ترین مشکلات پدیده برطرف شده است/تبليغات شركت در رسانه هاي عمومي و صدا وسيما تعیین تکلیف شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی در برنامه تلویزیونی شب شرقی که دیشب به صورت مستقیم از شبکه استانی خراسان رضوی پخش شد، آخرین اقدامات در حال مسائل شرکت بین المللی گردشگری پدیده را تشریح کرد.
شاید شما هم جزو آن گروه از مردمی باشید که برای باز کردن گرهی از زندگی تان نیازمند دریافت وام هستید و در عین حال موفق به دریافت وام از نظام بانکی نشده اید.
صفحه  از ۱۸۳