مذاکره با بویینگ،امضای تفاهم‌نامه با ایرباس؛ زاگرس و قشم ایر هم به صف خریداران پیوستند
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد:
معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) نیز دراین نشست با اشاره به وجود ۳۲ پروژه نیمه تمام زیرساختی صنعتی در کشور گفت: از این شمار ۶ طرح در نیمه نخست امسال تکمیل می شود و بقیه نیز تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
یک کارگزار بازار بورس:
یک کارگزار بازار بورس گفت: در صورتی که سهامداران پدیده صبوری کنند در آینده ای نه چندان دور به سود قابل قبولی میرسند.
بنا بر اعلام شرکت ایران خودرو از ساعت 10 صبح امروز سامانه فروش اینترنتی سه محصول پژو 2008، دنا پلاس و تندرپلاس آغاز شده است و آن دسته از خریدارانی که رقم آخر کد ملی آنها زوج باشد امروز امکان ثبت نام را خواهند داشت.
بررسی بخش کشاورزی خراسان رضوی در کارنامه دولت یازدهم
بخش کشاورزی استان خراسان رضوی بابرخورداری از یک میلون و 200 هزار هکتار سطح زیرکشت و بیش از 14 میلون واحد دامی جایگاه تعیین کننده ای درتامین نیازهای حیاتی جامعه، امنیت غذایی و اقتصاد ملی دارد.
شرایط جدید دریافت وام یارانه اعلام شد که طبق آن کشاورزان در اولویت قرار دارند.
مدیرعامل بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه این بانک با حفظ استقلال و قدرت به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، گفت: به سپرده‌گذاران بانک مهر اقتصاد، اطمینان می‌دهیم که این قبیل اخبار هیچ خللی در روند فعالیت‌های بانک به وجود نمی‌آورد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: صادرات طلا و مصنوعات آن در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و به میزان ۵۶ میلیون دلار بوده است.
ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه از تلاش های مدیرعامل و مجموعه بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی تقدیر کرد.
طراحی برلیانس سری H200توسط شرکت فارینای ایتالیا انجام گرفته که در دو مدل H220 و H230, با گیربکس دستی و AMT به صورت فروش ویژه به هموطنان عزیز عرضه خواهد شد.
صفحه  از ۱۵۸