جمعی از سپرده گذاران موسسه کاسپین که انتظارشان برای دریافت پولشان از این موسسه وارد چهارمین ماه شده دست به قلم شده و برای حل مشکلات‌شان به رئیس جمهور نامه نوشتند.
معلمان نگرانی نداشته باشند
عده‌ای اتفاقات بانک سرمایه را به صندوق ذخیره فرهنگیان نسبت می‌دهند. لازم است میان صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه تفکیک قائل شویم. آنچه اتفاق افتاده، به دریافت وام بدون تضمین کافی در بانک سرمایه مربوط است؛ ولی متأسفانه انعکاس خبری آن در قالب، «اختلاس» در صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان شده که ناصحیح بوده و موضوع این تخلف به بانک سرمایه برمی‌گردد.
سپرده‌گذاران کاسپین روز گذشته مقابل شعبه مرکزی این موسسه اعتباری برای چندمین بار تجمع کردند.
رييس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و حراج‌های نوروزی، گفت: شهروندانی که قصد خرید در حراج‌های اینترنتی نوروزی را دارند، باید توجه داشته باشند تا در دام کلاهبرداران سایبری نیفتند.
بانک صادرات در اقدامی عجیب برای تمامی کارمندان خود، کارت خرید کالا ویژه شرکت سامسونگ صادر کرده است تا احتمالا در راستای سیاستهای خروج از رکود و اقتصاد مقاومتی گام بردارد!
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در آستانه عید نوروز نمایشگاه در 20 شهرستان استان از جمله مشهد برپا می شود.
جایگاه
درآیین بزرگداشت خواجه نصيرطوسي و روز مهندس در تربت جام عنوان شد؛
نایب رئيس سازمان مهندسي استان خراسان رضوی بیان داشت: باید نظام مهندسي کشور با تدریس وعمل به "اخلاق در مديريت" روزآمد شود، متأسفانه مراکز آموزش عالي کشور به این سمت و سوي پیش نرفته اند.
نماینده کاشمر در مجلس:
نماینده مردم شهرستانهای کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واریز مرحله اول کنسرسیوم برای پروژه پدیده، اظهار کرد: این موضوع دغدغه سهام داران را کاهش می دهد.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به پرداخت قسط نخست کنسرسیوم بانکی پدیده شاندیز اظهار کرد: قرار است اقساط دوم و سوم این کنسرسیوم به ترتیب تا 15 و آخر اسفند ماه پرداخت می شود.
سفره کارمندان کوچک می شود
طی سال های گذشته حقوق کارکنان دولت نه تنها متناسب با نرخ تورم افزایش نیافته بلکه این رقم به طور معمول بین شش تا 14 درصد در نوسان بوده است.
صفحه  از ۱۱۱