بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت ۲۱ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و ۱۳ ارز دیگر از جمله یورو کاهش یافت؛ ۵ ارز نیز تغییری نداشت.
آیا افزایش قیمت مسکن محتمل است؟
دبیر انجمن انبوه‌سازان خراسان‌رضوی گفت: رکودی که چندین سال در حوزه مسکن به طول انجامیده یک زنگ خطر بسیار بزرگ بوده و ممکن است بعد از این دوره جهش قیمت به حدی رخ دهد که نتوان بازار را کنترل کرد.
بانک مسکن جزییات پرداخت جایزه خوش‌ حسابی به آندسته از مشتریان و تسهیلات گیرندگان این بانک که اقدام به پرداخت زودتر از موعد اقساط خود می‌کنند، را اعلام کرد.
در نتیجه عملکرد شبکه بانکی این بانک‌های خصوصی هستند که در کنار دارا بودن بالاترین مانده تسهیلات‌دهی بیشترین بدهی به بانک مرکزی و در عین حال بالاترین طلب از دولت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود دولت تصمیم دارد نرخ دلار را در بالای ۴۰۰۰ تومان و در حدود ۴۵۰۰ تومان تثبیت کند، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و دولت چنین برنامه‌ای ندارد.
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان می‌گوید نیمی از تاسیسات گردشگری کشور در مشهد است، با این وجود باید اشاره کرد که بسیاری از فعالان حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری در شهرهای مختلف را از مشهد آغاز می‌کنند، به همین دلیل پای صحبت تعدادی از سرمایه‌گذاران گردشگری نشستیم.
زائران اربعین امسال هم حداکثر ۲۰۰ دلار به نرخ مبادله‌ای از بانکها دریافت می‌کنند که بر این اساس هر مسافر با ارایه گذرنامه و بلیت، می‌تواند از طریق شعب بانکهای ملی، ملت و سامان اقدام کند.
بانک پاسارگاد کیف پول موبایلی خود به نام «کیپاد» را ارائه کرد که عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات این بانک در خصوص این طرح جدید توضیحات کاملی را بیان کرد.
رئیس اتاق بازرگانی ایران در مراسم روز ملی صادرات گفت: سهم ایران از صادرات جهانی با احتساب نفت ۳۴ صدم درصد و بدون نفت ۲۴ صدم درصد است.
يكه زارع گفت: برهمين اساس گروه صنعتي ايران خودرو با ارايه خدمات فني و مهندسي در بازارهاي هدف و با سرمايه گذاري طرف مقابل توانسته است ریسک سرمایه گذاری در سایت های خارج از کشور کاهش دهد.
صفحه  از ۲۱۵