بودجه 9 هزار میلیاردی شهرداری در سال 97
معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد؛
معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از ارائه بودجه 9 هزار میلیارد تومانی سال 97 شهرداری با رویکرد صرفه‌جویانه و در جهت بازپرداخت بدهی‌ها به شورای اسلامی شهر خبر داد.
با واریز یارانه نقدی دی ماه، تاکنون بیش از ۲۹۰ هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به حساب ایرانی ها واریز شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: در اجرای پروژه فهام (فراسامانه هوشمند اندازه‌ گیری و مدیریت انرژی) تاکنون 30 هزار شمارشگر هوشمند برای مشترکان پرمصرف این شهر نصب شده و نیمی از انرژی برق مشهد به صورت هوشمند پایش می شود.
امروز قیمت سکه در بازار آزاد بار دیگر افزایش قیمت داشت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و 497 هزار تومان داد و ستد شد.
مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: امسال برای اولین بار طی مدت ۹ ماه، ۵۸۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی را در استان ثبت کردیم که این یک آمار منحصر به فرد بوده است.
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۱ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۷ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.
وزیر اقتصاد، گفت: تامین سرمایه اولیه برای کسب و کارهای استارت‌آپی شروع شده و با توجه به کاهش نرخ سود بانکی این فعالیت‌ها می‌تواند برای مردم جذاب باشد.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی 'صوتی و تصویری دیجیتال و جشنواره و نور و صدا' به همراه هفتمین نمایشگاه تخصصی 'فرش دستباف، موکت و کفپوش' و نهمین نمایشگاه تخصصی منسوجات خانگی عصر دوشنبه به صورت همزمان در مشهد گشایش یافت.
براساس آمار گمرک ایران­ در­ مدت نه ماهه امسال­ به میزان ۳ هزار تن انواع پوشاک به ارزش ۳۹ میلیون دلار به کشور‌های مختلف صادر شده است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی بر اساس قانون بودجه سال جاری، اوراق مشارکت دولت را به منظور تامین مالی طرح برقی کردن قطار تهران - مشهد از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران پذیره‌نویسی می‌کند.
صفحه  از ۲۵۸