اورژانس حقوقی در مشهد ایجاد شد / شماره تلفن 5 رقمی اورژانس حقوقی اعلام شد
برای نخستین بار در کشور؛
دهکده حقوقی سفید برای نخستین بار در کشور اورژانس حقوقی 24 ساعته را در مشهد افتتاح کرد و شماره نخستین اورژانس حقوقی کشور با تلفن 31601 در مشهداعلام شد.
آیا اگر خانه خودتان هم آتش بگیرد، عکس می‌گیرید؟!
وقتی صدا و سیما مردم را تشویق به گرفتن عکس و فیلم از برج پلاسکو می‌کند!
حادثه در برج پلاسکو در حالی رخ داد که باز هم بازار سلفی گرفتن و تصویربرداری از دود و آتش و فروکش کردن ساختمان و حتی آواربرداری ادامه داشت و روند امدادرسانی را کند کرده بود اما انگار برای باشگاه خبرنگاران جوان و رسانه‌ای که قرار است ملی باشد پخش این تصاویر مهمتر از نجات جان انسا‌های گرفتار در این بحران است که به طور رسمی در بخش خبری ساعت 19 خواستار ارسال عکس و تصاویر مخاطبان می‌شود!
برگزاری جشن تکلیف 400 دختر دبستانی در مشهد + عکس
یک جشن تکلیف یا به تعبیری صحیح‌تر جشن تشریف با برنامه‌هایی جذاب و به صورت دسته جمعی با حمایت شهرداری برای 400 دختر دبستانی مشهدی برگزار شد.
درخشش صدا و سیمای خراسان رضوی در اجلاس سراسری فناوری رسانه
با کسب 5 عنوان برتر و احراز بیشترین عناوین برتر در میان مراکز استانی رسانه ملی روی داد؛
درخشش حوزه معاونت فني صداوسیمای مركزخراسان رضوي درسيزدهمين اجلاس سراسري فناوري رسانه درتهران حائز 5 عنوان برتر گردید. رئیس رسانه ملی تصریح کرد : یکی از اولویت های رسانه ملی استفاده از فضای مجازی و امکان تعاملی شدن رسانه از طریق پهن باند و ارتقای ضریب نفوذ برودکست و تلویزیون ، حتی برتر از گذشته است.
رویش می‌تواند فیلم‌سازان جهان اسلام را به هم‌افزایی هنری برساند
استاندار خراسان رضوی:
استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه تمرکز رویش در موضوع سینمای دینی است، به نظرم رویش این ظرفیت را دارد که به نقطه کانونی برای ارایه دستاوردهای هنرمندان جهان اسلام تبدیل شود و با گردآوری آثار فاخر سینمای دینی، فیلم‌سازان را به هم‌افزایی هنری بیشتر برساند.
سینماگر باید چطور شعار دادن را بلد باشد، نه اینکه شعار ندهد!
مدیر بخش تولید متن سینمایی حوزه هنری:
مدیر بخش تولید متن سینمایی حوزه هنری تاکید کرد: من به تظاهر در سینمایی دینی اعتقادی ندارم اما حرفم این هم نیست که در رفع «تظاهر» سینما، دچار افراط شده ایم و از آن سوی بام افتاده ایم.
محمد علی فارسی؛
محمدعلی فارسی گفت: جشنواره‌های شبیه به «رویش» باید برنامه‌ریزی 5 ساله داشته باشند و اعلام کنند در پنج سال آینده نیاز جهان اسلام چیست و چه فیلم‌هایی باید ساخته شود.
قدرشناسی مردمی از آیت الله هاشمی با سخنرانی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری / آیت‌الله رفسنجانی متعلق به همه مردم بود
در مشهد برگزار می‌شود ؛
دبیر ستاد مردمی بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در خراسان رضوی از برنامه‌ریزی برای برگزاری آیین قدرشناسی و تجلیل از رئیس فقید مجمع تشخیص مصلح نظام با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی در مشهد خبر داد.
یک فیلم کوتاه گاهی به اندازه 10 منبر ارزش دارد
آیت الله رئیسی تاکید کرد:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: مصون سازی جوانان و جامعه توسط کار هنری به بهترین شکل محقق خواهد شد. زیرا گاهی یک فیلم کوتاه آنقدر اثر می‌گذارد که به اندازه 10 منبر روحانیون ارزش دارد.
صفحه  از ۱۵۶