مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه کرامت و ایام میلاد حضرت امام رضا(ع) نشست تخصصی کتاب خوان فرهنگ رضوی با همکاری بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
اعلام برنامه های صداوسیمای خراسان رضوی در دهه کرامت
،مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی از آمادگی این مرکز در پوشش هر چه بیشتر برنامه های دهه کرامت خبر داد.
در مصاحبه بعدی هزینه های برنامه دهه کرامت را جمع بندی و اعلام می کنیم
قائم مقام آستان قدس رضوی:
قائم مقام آستانقدس رضوی درباره هزینه های دهه کرامت گفت:اگر بگویم بخش عمده هزینه ها 80 درصد بوده اغراق نکردم و سال قبل درکل استانها برنامه های دهه کرامت مبلغ بالایی بود که به نام امام رضا(ع) حدود 500 هزارنفرتوسط خیرین اطعام شدند و هزینه های آستانقدس رضوی روی سرمایه گذاری و نشر کتب هست و وقف نامه داریم و موظف هستیم طبق وقف نامه رفتارکنیم،درمصاحبه بعدی هزینه های دهه کرامت را پس ازجمعبندی اعلام می کنیم.
سایت ثبت خاطرات شهدا و مساجد مشهد راه اندازی شد
مدیر فرهنگسرای انتظار در مراسم آغاز مرحله دوم طرح جشنواره مسجدی ها به عنوان قهرمانان مسجد ما اظهار کرد: قهرمانان مسجد ما عنوان کتابی است که از خاطرات شهدای منطقه قدیم سمزقند در مشهد به همت مسجد این منطقه جمع آوری ثبت و منتشر شده است.
نقطه مطلوب ترویج فرهنگ رضوی کاهش جرایم است
مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع)؛
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گعت: ازجمله فعالیت‌های بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) برای سال 2017 در هشت کشور ازجمله اندونزی، پاکستان، هند، روسیه و برزیل نشست و همایش تخصصی با موضوع سیره و فرهنگ رضوی برگزار می‌شود.
لزوم بهره‌گیری از قلم خبرنگاران در راه نشر فرهنگ اسلامی
رئیس بسیج رسانه خراسان‌رضوی:
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: رسانه‌ها باید تریبون آگاهی مردم و مطالبه‌گری از مسئولان باشد.
نشست خبری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در ابتدای دهه کرامت برگزار شد.
گزارش تصویری
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران گفت: اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) 12 مردادماه از ساعت 17 تا 19 عصر در سالن همایش‌های صداوسیمای خراسان رضوی برگزار می‌شود.
ریحانه؛ بوی خوش شادمانی برای دختران مشهدی
برگزاری اردوهای یک روزه جشنواره "آهوانه" در پارک ریحانه
شادی و نشاط، لازمه و نیاز بانوان این سرزمین است. اختصاص مکان‌های تفریحی با رعایت موازین اسلامی مخصوص بانوان، یکی از تصمیم‌های خوب برای ایجاد روحیه نشاط در این قشر تأثیرگذار جامعه است که از این بین، پارک "ریحانه" دارای جایگاه ویژه‌ای است.
خانه مطبوعات متولی راه اندازی میز گفت و گوی دولت و رسانه ها می شود
معاون استاندار خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی خواستار راه اندازی میز گفت و گوی دولت و رسانه ها شد و گفت: خانه مطبوعات استان در این راستا نقش مهمی بر عهده دارد و متولی راه اندازی میز گفت و گوی دولت و رسانه ها می شود.
فعالان فرهنگی خاطرات زندگی شهدا را ثبت و ضبط کنند
جلیلی در رونمایی از کتاب «قهرمانان مسجد ما»:
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار مشهد در رونمایی از کتاب «قهرمانان مسجد ما» با تاکید بر اینکه هزاران برنامه فرهنگی و هنری در دل پدر و مادر شهدا نهفته است، از فعالان فرهنگی خواست که به ثبت و ضبط خاطرات زندگی شهدا از بیان والدینشان بپردازند.
صفحه  از ۳۰۴