مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت :
مدیرکل عتبات سازمان حج با بیان اینکه بیش از دو هزار نفر از زائران کشورمان امروز نزدیک سه ساعت در مبادی ورودی عراق معطل شدند، گفت: عدم هماهنگی میان وزارت خارجه و گردشگری عراق در دریافت پول مازاد از زائران علت معطلی زائران ما بود که موقتاً حل شد.
میلاد عرفان‌پور به مخاطبان و کتاب‌دوستان تعدادی از کتاب‌های خواندنی را برای ایام نوروز معرفی کرد.
یک بانوی بلژیکی در حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شده و شهادتین را در بارگاه رضوی به زبان آورد.
برای نخستین بار و در جوار حرم رضوی اجرا می شود؛
نمایش آیینی «سلسله الذهب» برای نخستین بار در آستان قدس رضوی ویژه زائران و مجاوران در نمایشگاه مهر درخشان 2 برگزار می‌شود.
کنسرت خواننده پاپ در سالن سینما جایگزین نمایش «ماجرای نیمروز» شد و مدیر حوزه واریز مبلغ بلیت دو سانس نمایش به حساب فیلم را توضیح داد و عملکرد خود را توجیه کرد!
جانشین دبیر ستاد پایتخت فرهنگی جهان اسلام خبرداد؛
جانشین دبیر ستاد پایتخت فرهنگی جهان اسلام از برگزاری دو نمایشگاه ویژه معرفی مشهد، این رویداد و عرضه محصولات فرهنگی آن خبر داد.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت:
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه به‌زودی دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت کشورمان در عربستان سعودی فعال خواهد شد، گفت: در حج تمتع ۹۶ بیش از ۸۶ هزار نفر از جمهوری اسلامی ایران مشرف خواهند شد.
میزان نوشت: مهدی زمین‌پرداز در «ماجرای نیمروز» نقش مسعود یک بازجوی جوان را تجربه کرده است، تجربه‌ای که به اعتقاد خودش بسیار سخت بود.
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: یک میلیون و 731هزار و 400شب اقامت در استان خراسان رضوی صورت گرفته است.
شاعر پیشکسوت کشورمان به مناسبت نامگذاری سال ۹۶ توسط رهبر معظم انقلاب قطعه شعری سروده است.
صفحه  از ۱۸۵