نخستین دوره تخصصی «رویش ریحانه‌ها»  باهمکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز به کار کرد
از سوی فرهنگسرای حجاب شهرداری مشهد، نخستین دوره تخصصی آموزشی با عنوان «رویش ریحانه‌ها» ویژه فعالان حوزه اجتماعی دختران جوان و نوجوان برگزار شد.
100کشور در فیلم 100
یازدهمین جشنواره فیلم 100 با حضور بیش از 1500 اثر بین‌المللی از 100 کشور دنیا در شرایط مناسبی برگزار شد.
قسمت تازه برنامه سینمایی «هفت» جمعه شب گذشته 6 اسفندماه و تحت تاثیر حواشی اخیر سینمای ایران پیرامون ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به ماجرای اعتراضات به جشنواره فیلم فجر، روی آنتن زنده شبکه 3 سیما رفت.
داریوش ارجمند: شهید دانشجو با شهدای دیگر فرق دارد
دومین اجلاسیه کنگره شهدای دانشجوی استان که با حضور جمعی از خانواده های شهدای دانشجو و معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مشهد برگزار شد.
شیوع دیابت در حاشیه شهر مشهد بیشتر است / وجود 400هزار دیابتی در خراسان رضوی
دبیر اجرایی اولین کنگره دیابت و رمضان در مشهد:
دومین کنگره ملی دیابت و رمضان ایران با حضور بیش از 200 پزشک متخصص از سراسر کشور در مشهد درحالی برگزار شد که دبیر اجرایی این کنگره از ابتلای حدود 400هزار نفر در خراسان رضوی به بیماری دیابت خبر داد.
اولین مجمع سالانه بسیج رسانه خراسان رضوی در مشهد
با برگزاری انتخابات اعضای مجمع عالی بسیج رسانه استان ؛
مجمع سالانه بسیج رسانه خراسان رضوی، پنج شنبه گذشته با حضور فعالان رسانه ای استان در مشهد برگزار شد.
در برنامه «17 دقیقه حرف حساب» مطرح شد؛
رضا امیرخانی، رمان‌نویس سرشناس کشورمان گفت: فعالیت‌ انجمن‌های ادبی را مفید می‌دانم؛ زیرا در این محافل فضای گفت‌وگو شکل می‌گیرد و به همین دلیل، این انجمن‌ها نیاز واقعی جامعه امروز ما هستند.
آموزش‌های مهارت زندگی و زناشویی زوجین  برای همسران مشهدی برگزار می‌شود
بیش از 5 هزار زوج مشهدی شرکت کننده در طرح «با هم» با شعار توانمندی‌هایمان را قسمت کنیم تا پایان خرداد ماه از موسسه توانبخشی فتح المبین بازدید خواهند کرد.
«کاردستی‌های ضد آمریکایی »زمینه ساز تحرک‌های ضداستکباری  است
عضو شورای شهرمشهد گفت: روحیه استکبارستیزی یکی از سرمایه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی است که باید همواره برای تقویت آن بکوشیم و تقویت این روحیه انقلابی لازمه مقابله با تهدیدهای فرهنگی موجوداست.
درخشش یک معلم از «جاویدشاه» نگفتن تا شهادت در جنگ تحمیلی
گفت‌و‌گو با خانواده اولین شهید دانشگاه تربیت معلم مشهد؛
نخستین شهید دانشگاه تربیت معلم مشهد، شهید صادق خورشیدی است که نامش برای بسیاری آشناست اما شناخت سبک زندگی و ویژگی‌های او - فراتر از نامش - این روزها هم می‌تواند درس‌آموز و راهگشای ما و به‌خصوص نسل جدید و جوانان بالنده‌ای باشد که دل در گرو این آب و خاک مقدس دارند. گفتگوی اختصاصی ما با خانواده این شهید خواندنیست.
صفحه  از ۱۷۱