امام جمعه شهر علی‌اکبر گفت: با همکاری آستان قدس رضوی، ۸۰ زائر اولی شهر علی‌اکبر در شمال استان، صبح امروز، یکم آبان‌ماه به مشهد مقدس اعزام شدند.
مدیر کل اوقاف خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود در ایام پایانی ماه صفر سال جاری ۷۰ هزار نفر زائران پیاده امام رضا (ع) در بقاع متبرکه مسیر های منتهی به مشهد اسکان پیدا کنند.
به دنبال انتشار اخبار ضدونقیض، امروز جمعیتی بالغ بر هزار نفر از ساعت دو بامداد در محل اداره کل اتباع خراسان‌رضوی جهت اقدام برای ثبت نام گواهینامه رانندگی مراجعه کردند که مسئولان این اداره اعلام کردند فعلا خبری از صدور گواهینامه نیست.
مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالـی غیرانتفاعی از امروز اول آبان آغاز می شود.
50 هزار تومان جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌رضوی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌رضوی از جریمه ۵۰ هزار تومانی خودروهای فاقد معاینه فنی از امروز در مشهد خبر داد.
مشکلات گلبهار، اعتراض مردم و سکوت مسئولان
با هدف جلوگیری ازحاشیه‌نشینی و گسترش شهرمشهد و در35 کیلومتری محور مشهد به چناران درسال 1369 شهر گلبهار تاسیس شد که با گذشت حدود 3 دهه مردم آن همچنان با مشکلاتی مواجه هستند.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایش دما در مناطق مختلف این استان که از ابتدای هفته جاری با نوسانات چند درجه ای آغاز شده تا روزهای پایانی هفته ادامه دارد.
دستگاه قضایی استان خراسان رضوی در راستای صیانت از حقوق عامه به بحث آلودگی هوا مشهد وررود کرده و در نظر دارد طرح جایگزینی تاکسی‌های برقی در اطراف حرم مطهر رضوی در مشهد را پس از بررسی تمامی جوانب امر آن، اجرایی و عملیاتی کند.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه تمام تلاش شورای پنجم برای ارائه خدمتی بایسته به تاکسیرانان خواهد بود، گفت: تاکسیرانی مشهد باید از تکنولوژی روز جهان استفاده نمایند.
مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: مقررشده طرح‌های تفصیلی برای کل شهر مشهد برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی به صورت هم‌زمان تایید دریافت کند.
صفحه  از ۱۲۵۶