مسئول بسیج سازندگی خراسان‌رضوی گفت: امسال در حاشیه‌شهر مشهد بیش از ۱۰۰ واحد مسکونی تاکنون توسط جهادگران استان مرمت و بازسازی شد.
مراسم تشییع پیکر مرحوم احمد اقوام شکوهی، قدیمی‌ترین نقاره‌زن حرم حضرت ثامن الحجج(ع) امروز برگزار شد.
استاندار خراسان‌رضوی با بیان اینکه این استان ۲۸۰ هزار بیکار دارد‌، گفت: به علت وجود تعداد زیاد مراکز آموزش عالی ‌بخش زیادی از آنها تحصیل‌کرده هستند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: زنبورداران خراسان رضوی جزو تولیدکنندگان برتر عسل در کشورند و سالانه ۱۸۵۰ تن عسل در استان تولید می‌شود.
مدیرکل راهداری خراسان‌رضوی گفت: براساس گزارشات موجود با وجود بارندگی در برخی از مسیرهای مختلف خراسان‌رضوی هیچ مشکلی در عبور و مرور خودروها وجود نداشته و تمام جاده‌ها باز و تردد در آنها در حال انجام است.
دانش آموزان خراسانی در جشنواره جوان خوارزمی خوش درخشیدند
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه ناجا از پدیده مه گرفتگی در برخی از محورهای استان خراسان رضوی خبر داد.
تاکنون 65 روستا در خراسان رضوی عاری از اعتیاد شناسایی شده اند و برای گسترش پاکسازی روستاها از اعتیاد اقدامات پیشگیرانه توسط دستگاههای اجرایی و با مشارکت تشکلهای مردم نهاد در حال اجرا است.
معاون قضایی رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی گفت: مطابق اقدامات انجام شده از سال ۹۲ تاکنون از تعطیلی هزار واحد تولیدی در خراسان رضوی جلوگیری شده است.
ریاست کمیساریای عالی پناهندگان ایران با «محمد عجمی»، مشاور استاندار و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی دیدار کرد.
صفحه  از ۱۳۱۱