مديرعامل گاز خراسان رضوي خبر داد:
مديرعامل گاز خراسان رضوي گفت: در سال آينده عمليات اجرايي گازرساني به باقيمانده روستاي واجد شرايط استان آغاز خواهد شد.
مسجد و حوض معجردار از آثار تاریخی بافت اطراف حرم مطهری در معرض تخریب قرار گرفته است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در سطح استان ۹ هزار مربی پرورشی و امام جماعت در مدارس خراسان رضوی در امر پرورش دانش‌آموزان امروز و آینده‌سازان فردا فعالیت می‌کنند.
در حاشیه‌ی یک کارگاه آموزشی مراکز توانبخشی بهزیستی در مشهد در گفتگو با خبرنگاران مطرح شد
مشاور شهردار تهران در امور بلایا و حوادث غیر مترقبه گفت :مشکل اصلی در پیچیدگی و طولانی شدن مسائل بعد از آتش‌سوزی پلاسکو، مشخص نبودن سطح و مدیریت حادثه بود که در نتیجه‌ی این نامعلوم بودن، افراد سطوح بالاتر وارد حادثه شدند و این موضوع، کارها را پیچیده‌تر کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: سیل و سیلاب های اخیر در این استان بیش از 80 ميليارد ريال خسارت به راه ها و ابنيه فني وارد کرد.
با اتمام عملیات احداث شانزدهمین بازار میوه و تره‌بار شهرما واقع در بزرگراه آزادی بین آزادی 135 و 137، این بازار به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش وضعیت تعطیلی پنج شنبه های مدارس در سال ۹۶ را اعلام کرد.معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش وضعیت تعطیلی پنج شنبه های مدارس در سال ۹۶ را اعلام کرد.
گروه‌های حساس در معرض آلودگی هوای مشهد
طبق گزارش مرکز پایش آلاینده‌های زیست محیطی مشهد، امروز هوای مشهد همچنان ناسالم برای گروه‌های حساس است.
رئیس پلیس راهور استان خراسان رضوی گفت:ماموران راهور مشهد یک دستگاه سواری پراید با بیش از 120 میلیون ریال خلافی را توقیف کردند.
رییس اسبق سازمان بهزیستی کشور ضمن اشاره به افزایش جمعیت حاشیه‌نشین کشور در طول 12 سال گذشته تاکید کرد: حاشیه‌نشینی بسترساز بروز آسیب‌های اجتماعی در کشور است.
صفحه  از ۸۷۴