احتمال جعلی بودن حدیث مشهور برای آتش‌نشانان
تکلیف ما با این احادیث چیست؟!
حادثه سوختن و فرو ریختن برج پلاسکو که منجر به شهادت تعدادی از آتش‌نشانان جان‌فشان شد اندوهی از انبوه را در دل‌ها برانگیخت تا در این میان یک حدیث منتسب به رسول مکرم اسلام به سرعت در فضای مجازی و حتی بر روی اقلام تبلیغاتی شهرها، منتشر شود اما براستی این حدیث ضعیف به چه میزان معتبر است!؟ و تکلیف ما با اشاعه چنین مواردی چیست؟!
عضو انجمن ایرانیان مخالف گونه‌گرایی مشهد: برخی افراد پول‌دوست نمایشگاه حیوانات را برگزار کردند نمایشگاه حیوانات کوچک و پرندگان زینتی از 21 دی ماه جاری در مشهد آغاز به کار کرد و روز گذشته نیز آخرین روز برگزاری آن بود، اگرچه بعضی از حامیان حقوق حیوانات در این نمایشگاه شرکت کردند، اما عده‌ای هم نسبت به برگزاری چنین نمایشگاهی اعتراضاتی داشتند.
خودروهای فاقد برچسب عوارض خودرو در مشهد 15 هزار تومان جریمه می‌شوند! / گلایه معاون شهردار مشهد از ارزانی عوارض خودروی پراید
همزمان با ماه پیروزی انقلاب اسلامی و به جای هرگونه بخشودگی و تخفیف اجرا می‌شود؛
معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس گفت: خودروهای فاقد برچسب پرداخت عوارض خودرو از اول بهمن ماه سال جاری توسط راهور 15 هزار تومان جریمه می‌شوند.
شهردار مشهد در جلسه مشترک شورای عالی برنامه‌ریزی و تعالی و قرارگاه اقتصاد مقاومتی:
ما باید موریانه‌ای را که به جان نظام مالی و اقتصادی ما افتاده است را شناسایی کنیم و مراقبت‌های ما باید ساختاری و نظام‌مند باشد.
پلاسکو! تلنگری به اخلاق شهروندی
سي و هفتمين دوره رقابت هاي کشتي جام تختي مشهد:
در سي هفتمين دوره رقابت هاي کشتي جام بين المللي تختي ايران در فرنگي قهرمان شد.
نیاز شرکتهای تعاونی به بازوی مشاوران متخصص
عضو شورای اسلامی شهر مشهد در دوازدهمین نشست به صرف یک تجربه مطرح کرد:
عضو شورای اسلامی شهر مشهد، آمادگی جوانان برای مدیریت جهادی را یک الزام دانست و گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد را بستری مناسب برای این مهم قلمداد کرد.
همزمان با مراسم افتتاحیه رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام روی می دهد؛
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری سیزدهمین دوره انتخاب کتاب سال استان ویژه رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام همزمان مراسم افتتاحیه خبر داد.
کارگردان و مستند ساز سینمای ایران :
کارگردان و مستند ساز سینمای ایران گفت: مشهد همزمان با رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام، مرکز پمپاژ مبانی شیعی به دنیا است.
صفحه  از ۸۲۲