ساعت یک بامداد امروز 7 فروردین 96 تعداد 9 شناور حامل 400 خودرو و 1200 مسافر از سمت بندر چارک عازم جزیره کیش شده بود که در بین راه با طوفان شدید مواجه شدند
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی خبر داد:
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه جدید بارشی طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: این سامانه بارشی غرب، مرکز و سواحل کشور را در برمی‌گیرد.
سازمان سنجش و آموزش:
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با بیان اینکه بیش از 50 درصد داوطلبان کنکور 96 در گروه آزمایشی تجربی قرار دارند، گفت: این آزمون روزهای 15 و 16 تیرماه سال 96 در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار می‌شود.
ايرباس ٣٢٠ كيش اير در فرودگاه كيش به دليل مشكل فنى در موتور هواپيما از تيك اف انصراف داد.
مسئول دفتر قائم‌مقام آستان قدس رضوی گفت: عزل قائم مقام سابق آستان قدس جزو اولین تغییرات مدیریتی آیت‌‌الله رئیسی بود و پس از تودیع، وی عملاً حتی یک روز هم در سمت مشاوره یا هیئت امنا اشتغال نداشته است.
رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اثر انحراف از جاده و واژگونی اتوبوس در مسیر تربت جام - تایباد 24 نفر مجروح شدند.
شكستن ارابه فرود بوئينگ ٧٣٧ هواپيمايى تابان در فرودگاه اردبيل/ همه ١٦٣ مسافر آن در سلامت از هواپيما پياده شدند/ يكى از باندها بسته است/
سخنگوی ستاد هماهنگی خدمات سفر خراسان رضوی از ورود هفت میلیون و 933 هزار و 575 مسافر نوروزی از 25 اسفند ماه تا پایان ششم فروردین ماه به این استان خبر داد.
توضیحات رئیس پلیس راه استان در خصوص علل تصادف زنجیره ای در مسیر مشهد-نیشابور
رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: عدم رعایت فاصله طولی و عدم توجه به جلوی علت اصلی تصادف زنجیره ای در مسیر مشهد- نیشابور می باشد.
مسئول کمیته حمل و نقل، برنامه ریزی و آمار ستاد خدمات سفر خراسان رضوی خبر داد:
مسئول کمیته حمل و نقل، برنامه ریزی و آمار ستاد خدمات سفر خراسان رضوی از افزایش ۱۱ درصدی ورود مسافر به این استان خبر داد.
صفحه  از ۹۱۴