قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در دومین اجلاسیه اعتاب مقدس جهان اسلام:
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: زیارت یکی از راه‌های وصول به قرب الهی است و هدف ما خادمان اعتاب مقدسه ارائه بهترین خدمات به زائران عاشق اهل بیت(ع) است.
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی:
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در راستای ترویج هرچه بیشتر و بهتر مصرف شیلات جشنواره شیلات و ارتقاء فرهنگ مصرف آبزیان در محل مجتمع غدیر جهاد کشاورزی مشهد برگزار می‌شود.
رییس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت خبر داد:
رییس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت از افتتاح مراکز درمان ناباروری جدید در کشور خبر داد.
پژمانفر:
تأخیر سه پرواز از فرودگاه مشهد سبب سرگردانی مسافران شد. گرچه مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد علت این تأخیرها را نقص فنی اعلام کرده بود، اما نماینده مردم مشهد در این خصوص به خبرنگار ما گفت: در مدیریت کلان حوزه حمل ونقل یک ضعف در حوزه پاسخگویی وجود دارد .
مشاور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشكی در امور توانبخشی:
مشاور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشكی در امور توانبخشی گفت: زایمان طبیعی با ترشح هورمون محبت مادر همراه است و میزان اختلال اوتیسم یا درخودماندگی در نوزدانی كه از طریق سزارین به دنیا می‌آیند، 20درصد بیشتر است.
طرح پشتیبانی اشتغال استان هنوز به نتیجه نرسیده است / مدیرکارخانه دوچرخه سازی آساک سرمایه مالی را به ارزش980 میلیون دلار در ونزوئلا سرمایه گذاری کرد
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته کار و کارگر؛
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: درکارگروه اشتغال استان 5 کمیسیون دربخش های صنعت،معدن، کشاورزی،گردشگری ،خدمات ، فناوری ایجاد شده که در دستگاههای تخصصی مشکلات بیکاری استان برطرف شود.
شادی برای شهر هزینه دارد برای شخص نه!
طبق تحقیقات انجام شده، خراسان رضوی در زمره استان های غمگین کشور است. این امر طبق نظر کارشناسان دلایل بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها مدیریت غلط شهری است. متولیان امر شهری باید به سلامت روان افراد اهمیت بیشتری دهند و به جای آنکه کار فرهنگی را تنها در برگزاری مراسم ببینند باید برای شاد بودن افراد برنامه ریزی بیشتری کنند.
رییس شورای مشارکت‌های مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی از پیشرفت اماده‌سازی ساختمان جدید انجمن خیریه ولی‌عصر افاغنه بازدید کرد.
این روزها لابه‌لای خبرهای انتخاباتی یک خبر مهم و آن هم مرتبط با مشهد گم شد. این خبر امیدبخش آن بود که طبق گفتۀ بازپرس ویژۀ جرائم فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد، با صدور دستور قضایی، به‌علت تخلف شرکت هواپیمایی زاگرس و شکایت مسافران از آن، ارائۀ خدمات فرودگاهی به این مجموعه متوقف شده است.
مدیر دفتر سلامت روانی ،اجتماعی ،اعتیاد وزارت بهداشت گفت: ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر معادل ۱۲.۷ درصد جمعیت ایران به افسردگی مبتلا هستند .
صفحه  از ۹۷۰