رتبه نخست دستگاههای اجرایی استان خراسان رضوی در حوزه زنان و خانواده در 6 ماهه نخست امسال به جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تعلق گرفت.
کد خبر: ۱۰۰۲۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰ 17 October 2021

به گزارش تابناک رضوی، رتبه نخست دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی در حوزه زنان و خانواده در 6 ماهه نخست امسال به جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تعلق گرفت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جهاد کشاورزی حائز جایگاه‌های دوم و سوم شدند.

طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر امور زنان در نامه‌ای خطاب به مدیران کل نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان با ارائه گزارشی از برنامه‌های عملیاتی حوزه زنان و خانواده استان در هشت محور و در بازه زمانی شش ماهه نخست امسال، جمعیت هلال احمر خراسان رضوی را با 46/9 درصد تحقق امتیازهای پیش بینی شده واجد جایگاه نخست دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه زنان و خانواده معرفی کرد.

همچنین دکتر محمدعلی نبی پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، طی نامه‌ای خطاب به دکتر سیدآرش سدصالحی، سرپرست هلال احمر استان از این جمعیت برای احراز رتبه اول استان در حوزه زنان و خانواده در ۶ماهه اول سال 1400 تقدیر کرد.

 

در قسمتی از این تقدیرنامه آمده است: " در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(دامت برکاته) «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» نام‌گذاری شده است، از اقدامات ارزشمند جنابعالی و همکاران محترم در مسیر ارتقاء جایگاه زنان و خانواده و اجرای برنامه‌های عملیاتی ابلاغی در این حوزه که منجر به کسب «رتبه اول استان در حوزه زنان و خانواده در ۶ ماهه اول ۱۴۰۰» گردیده، تقدیر و تشکر می‌نمایم."

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزوده است:" این اقدامات ارزنده در مسیر پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحکیم بنیان خانواده و تعالی بانوان سربلند ایران، مقرون توفیق و موجب کسب رضای الهی باشد."

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار