عضو منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوع ایستگاههای دوچرخه و سیاستگزاری و برنامه ریزی آن در دوره شورای فعلی انجام شده و شورای ششم قبل از استقرار هیچگونه دخل و تصرف و تصمیمی در این رابطه نداشته است.
کد خبر: ۹۸۱۴۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۳ 27 July 2021

به گزارش تابناک رضوی، مهدی ناصحی در واکنش به برخی مباحث نسبت به اعمال محدودیت در دوچرخه سواری بانوان اظهار کرد: شورای ششم در چند هفته اخیر در مرحله بررسی گزینه های شهردار منطبق بر شاخص ها بوده است و تاکنون هیچگونه ورود مصداقی به برنامه های اجرایی و حتی سیاستگزاری های شورای پنجم نداشته و ندارد.

وی افزود: شایسته است شورای پنجم که مدعی حمایت از بانوان بود لیست بوستانهای بانوان و فضاهای مدنظر برای ورزش زنان را رسما اعلام نموده تا مشخص شود سرانه ورزش بانوان نسبت به استانداردهای لازم چه فاصله زیادی دارد.
ناصحی تصریح کرد: بهتر است مدیریت شهری و شهرداری مشهد به جای پروژه های نمایشی و پرهیاهو که نیازسنجی و مطالعات میدانی و پیوست فرهنگی مشخصی ندارد به مسائل اصلی شهر پرداخته و به جای فرافکنی به طور شفاف، پاسخگوی چهار سال عملکرد خودش در زمینه های مختلف از جمله ورزش بانوان و نیز ورزش همگانی باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین